5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Constant - litho : labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho : labyrismen - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 299
1 bieding
TechniekEts
Afmetingen40 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
TechniekLitho
Afmetingen63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Constant - New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands New Babylon - 1963
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Herman Rijkmans - vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 25!
Herman Rijkmans (1897-1982) Nederlands vaas met bloemen
Afmetingen45.5 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 25
Constant - New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 495!
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Constant - Stilleven met attributen kopen? Bied vanaf 495!
Constant (1920-2005) Nederlands Stilleven met attributen
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho kopen? Bied vanaf 50!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands Koppermaandagprent 1988 - litho
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Cees Vermeer - Geboorte en dood kopen? Bied vanaf 20!
Cees Vermeer (1946) Nederlands Geboorte en dood
Afmetingen28.5 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Theo Niermeijer - Samoerai kopen? Bied vanaf 150!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands Samoerai
TechniekIJzer
Afmetingen30 x 15 x 10 cm (h x b x d)
€ 150
Fon Klement - Orgiaque de Fleurs kopen? Bied vanaf 120!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Orgiaque de Fleurs
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 130
2 biedingen
Jan Montyn - Grote UNICA (1/3) reliëf Ets/aquatint "takara Patpong" - Galerie Petit 600€ kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Grote UNICA (1/3) reliëf Ets/aquatint "takara Patpong" - Galerie Petit 600€
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen49.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Hendrikus Roodenburg - Middelburg. 10-18 mei 1940 kopen? Bied vanaf 50!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Middelburg. 10-18 mei 1940
TechniekGravure
Afmetingen49 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Dirkjan Ribbeling - ABSTRACTIE / OLIEVERF PAPIER / 34x22cm / SIG / 1963 / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!
Dirkjan Ribbeling (1932-2013) Nederlands ABSTRACTIE / OLIEVERF PAPIER / 34x22cm / SIG / 1963 / PASSE-PARTOUT
Afmetingen15 x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 45
Sam Middleton - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zonder titel
Afmetingen75 x 60 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 150
Theo Kuijpers - Litho, Chartres, gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Litho, Chartres, gesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen65 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Ab Steenvoorden - Doosje - Ets kopen? Bied vanaf 25!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Doosje - Ets
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Jan Sierhuis - Echtpaar kopen? Bied vanaf 700!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Echtpaar
Afmetingen73 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
Jan van Eyk - Brons beeld boogschuter kopen? Bied vanaf 4090!
Jan van Eyk (1927-1988) Nederlands Brons beeld boogschuter
TechniekBrons
Afmetingen150 x 104 x 110 cm (h x b x d)
Gewicht46000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 4.090
Jan Sierhuis - Helpende hand kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Helpende hand
Afmetingen51 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Krijn Giezen - Het schoonmaken van een zoute haring kopen? Bied vanaf 65!
Krijn Giezen (1939-2011) Nederlands Het schoonmaken van een zoute haring
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Friso ten Holt - Ruiters langs het strand kopen? Bied vanaf 59!
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands Ruiters langs het strand
TechniekLitho
Afmetingen61 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 59
Ab Steenvoorden - Monument der Herinnering kopen? Bied vanaf 45!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Monument der Herinnering
TechniekEts
Afmetingen30 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Toon Wegner - Straatje in Piran kopen? Bied vanaf 95!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands Straatje in Piran
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen75 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Jeroen Henneman - Duizend en één kopen? Bied vanaf 100!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Duizend en één
TechniekLitho
Afmetingen80 x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Ab Steenvoorden - Landschap kopen? Bied vanaf 40!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Landschap
TechniekEts
Afmetingen22 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Anton Buytendijk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Anton Buytendijk (1913-2002) Nederlands Zonder titel
TechniekDroge Naald
Afmetingen58 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Hendrikus Roodenburg - Waterpoort Tiel kopen? Bied vanaf 55!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Waterpoort Tiel
TechniekEts
Afmetingen53 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex kopen? Bied vanaf 40!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Afmetingen46 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Hendrikus Roodenburg - Aan de dijk, Hindeloopen - Kleurets kopen? Bied vanaf 43!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Aan de dijk, Hindeloopen - Kleurets
TechniekEts
Afmetingen20 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 43
Gerard Brussee - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 10!
Gerard Brussee (1940-1988) Nederlands Gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen14.8 x 26.1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Kees Okx - Spanish sketch, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands Spanish sketch, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jan van Helden - Expressionistisch portret van een vrouw in profiel en verso een studie kopen? Bied vanaf 400!
Jan van Helden (1932-2006) Nederlands Expressionistisch portret van een vrouw in profiel en verso een studie
Afmetingen66 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Jan Montyn - Le Monde Changeant -ets/ aquatint - 1966 - 4/10 épreuve kopen? Bied vanaf 65!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Le Monde Changeant -ets/ aquatint - 1966 - 4/10 épreuve
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen49 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 65
1 bieding
Jan Montyn - Zonder Titel (3x) - ets/ aquatinten - 1995 - 7/25 (3x) kopen? Bied vanaf 85!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Zonder Titel (3x) - ets/ aquatinten - 1995 - 7/25 (3x)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 85
1 bieding
Jan Montyn - Jam Session- ets/ aquatint - 1965 - 3/10 kopen? Bied vanaf 65!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Jam Session- ets/ aquatint - 1965 - 3/10
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Jan Montyn - Geel Teken- ets/ aquatint/inkt - 1965 - 1/10 kopen? Bied vanaf 65!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Geel Teken- ets/ aquatint/inkt - 1965 - 1/10
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Jan Montyn - Memory- kleurenets/ aquatint - 1987 - 9/15 kopen? Bied vanaf 65!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Memory- kleurenets/ aquatint - 1987 - 9/15
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen64 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Theo Niermeijer - ijzeren object - zonder titel kopen? Bied vanaf 185!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands ijzeren object - zonder titel
TechniekIJzer
Afmetingen19 x 9 x 8 cm (h x b x d)
€ 185
Pearl Perlmuter - ‘To the left’ - abstracte ets - 1965 - ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Pearl Perlmuter (1915-2008) Amerikaans Nederlands ‘To the left’ - abstracte ets - 1965 - ingelijst
TechniekEts
Afmetingen53 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250