Constant (1920-2005) litho : labyrismen - 1968
Techniek | Litho |
Afmetingen | 38 x 47.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Huidig bod
€ 299
1 bieding