5. Cercle Graphique

Cercle Graphique

Opgericht in 1970 - opgeheven in 1974

filters 1

Cercle Graphique Européen

De Cercle Graphique Européen was een genootschap voor verzamelaars van hedendaagse grafische kunst. Het genootschap, actief in de eerste helft van de jaren ’70, gaf zelf werken uit van hedendaagse grafische kunst. Deze werken werden speciaal voor de Cercle Graphique Européen vervaardigd door verschillende kunstenaars.

Corneille - Zonder titel kopen? Bied vanaf 950!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 88 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Corneille - Onbekend kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Onbekend
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 78 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Oskar Kokoschka - Dionysus kopen? Bied vanaf 100!
Oskar Kokoschka (1886-1980) Oostenrijks Engels Dionysus
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 100
Corneille - Litho 68/88 - gesigneerd - 1977 kopen? Bied vanaf 99!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho 68/88 - gesigneerd - 1977
Techniek Litho
Afmetingen 47.5 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 99
1 bieding
Corneille - " Le Jardin au Chat Bleu" uit 2001 kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch " Le Jardin au Chat Bleu" uit 2001
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 84 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Corneille - Le Tapis Rouge kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le Tapis Rouge
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 250
Corneille - Couple a la Colombe - ingelijst - 2002- 125 ex. kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Couple a la Colombe - ingelijst - 2002- 125 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Corneille - Eiland van de vrouw kopen? Bied vanaf 170!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Eiland van de vrouw
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 46 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 170
Corneille - Marguerita kopen? Bied vanaf 725!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Marguerita
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 150 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 725
Corneille - zonder titel - ingelijst - 2003 - 170 ex. kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zonder titel - ingelijst - 2003 - 170 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Lucebert - Benelave - ingelijst - 1986 - 25 ex kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Benelave - ingelijst - 1986 - 25 ex
Techniek Ets
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Corneille - Hymne a l'ete- ingelijst - 1987- XVII/XX kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hymne a l'ete- ingelijst - 1987- XVII/XX
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Lucebert - Lof der vetzucht - ingelijst - 190 ex. kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Lof der vetzucht - ingelijst - 190 ex.
Techniek Ets
Afmetingen 66.5 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Pierre Alechinsky - handsigniert - Lithografie - limitierte Museumsauflage - Saarbrücken 1993 kopen? Bied vanaf 220!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch handgesigneerd - litho - beperkte museumeditie - Saarbrücken 1993
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 220
Lucebert - zonder titel - ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Lucebert (1924-1994) Nederlands zonder titel - ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Corneille - Femme et Oiseau II - ingelijst - 1996 - 125 ex. kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme et Oiseau II - ingelijst - 1996 - 125 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 95 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Corneille - Oplage uniek kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Oplage uniek
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 37 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 295
Corneille - Oplage unieke Corneille kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Oplage unieke Corneille
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 295
Corneille - Tropical Trilogy Blue - ingelijst - 1991 - EA 20 ex. kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tropical Trilogy Blue - ingelijst - 1991 - EA 20 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Corneille - Tropical Trilogy Red - ingelijst - 1991 - EA 20 ex. kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tropical Trilogy Red - ingelijst - 1991 - EA 20 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Corneille - Homme Femme Oiseau - ingelijst - 2002- 125 ex. kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Homme Femme Oiseau - ingelijst - 2002- 125 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Bram van Velde - Zonder titel - 99/100 - Gesigneerd - 64 x 78 cm - zeer goede staat kopen? Bied vanaf 395!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Zonder titel - 99/100 - Gesigneerd - 64 x 78 cm - zeer goede staat
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 395
Corneille - Litho, Titel, Salon de Mai (1977) kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, Titel, Salon de Mai (1977)
Techniek Litho
Afmetingen 88 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Corneille - Litho: 'Sans titre (Femme de Nuit et d'aube (7' (1967) kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'Sans titre (Femme de Nuit et d'aube (7' (1967)
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 295
Corneille - Litho: 'Banlieue' (1988) kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'Banlieue' (1988)
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 235
Corneille - Beauté peuhl (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Beauté peuhl (mooi gelijst)
Techniek Ets
Afmetingen 82 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Corneille - Litho - 1996 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1996
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - Litho - 1994 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1994
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Alfred Manessier - Composition kopen? Bied vanaf 250!
Alfred Manessier (1911-1993) Frans Composition
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250