5. De Grafische

De Grafische

Opgericht in 1912 - opgeheven in 1974

Vereeniging tot Bevordering der Grafische Kunsten 'De Grafische'

Vanaf 1912 organiseerde de Vereeniging tot Bevordering der Grafische Kunsten 'de Grafische' jaarlijks een expositie waarbij werken van een hoge kwalitatieve waarde werden tentoongesteld. De Grafische bood kunstenaars een platform om hun werk te exposeren en verkopen. Op de exposities kon werk door de bezoekers ook direct aangekocht worden. Vanwege het aanzien dat de werken van de Grafische kregen, werden de exposities gehouden in gerenommeerde musea en expositieruimten, zoals het Stedelijk Museum in Amsterdam, het Bonnefanten museum in Maastricht en zelfs in het Nationaal Museum van Stockholm. Via de Grafische werden de ontwikkelingen binnen de grafische wereld zichtbaar gemaakt voor het publiek. Daarnaast konden de kunstenaars ook onderling hun werken zien waardoor ideeën werden uitgewisseld. In totaal zijn er een kleine 200 kunstenaars lid geweest van de Grafische.

Maurits Cornelis Escher - Reptielen kopen? Bied vanaf 25!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands Reptielen
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 44.5 x 54.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 25
Simon Moulijn - Monografie uit 1946 & 1989 kopen? Bied vanaf 45!
Simon Moulijn (1866-1948) Nederlands Monografie uit 1946 & 1989
Techniek Softcover
Afmetingen 27.5 x 22 cm (h x b)
€ 45
Fon Klement - Houtsnede: Natura Morta kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Houtsnede: Natura Morta
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 29 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 75
Fon Klement - Kleuren boarddruk: "Transition" - 1970 kopen? Bied vanaf 99!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Kleuren boarddruk: "Transition" - 1970
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 99
Fon Klement - Boardsnede: "Voor Ton" - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: "Voor Ton" - 1987
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 125
Jeanne Bieruma Oosting - Ingelijste aquarel op papier: Huis in berglandschap kopen? Bied vanaf 375!
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Wim Motz - Litho: zonnetekens - 1960 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho: zonnetekens - 1960
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Herman Berserik - ets:2 poppenhoofden - 1977 kopen? Bied vanaf 75!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands ets:2 poppenhoofden - 1977
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 75
Jan Michielsen - Ets - Spiegelbeeld kopen? Bied vanaf 60!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands Ets - Spiegelbeeld
Techniek Ets
Afmetingen 46 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Jan Michielsen - Ets - Naakt kopen? Bied vanaf 60!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands Ets - Naakt
Techniek Ets
Afmetingen 46 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Fon Klement - Litho - 1981 kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Litho - 1981
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 75
Fon Klement - Boardsnede: Paysage kopen? Bied vanaf 100!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: Paysage
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 56.5 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 100
Herman Berserik - Man op stoel met biggetje kopen? Bied vanaf 140!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Man op stoel met biggetje
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Wim Motz - Grote - 1962 -zeer kleine oplage (5/9)- lithografie - "Bouquet" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 28!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Grote - 1962 -zeer kleine oplage (5/9)- lithografie - "Bouquet" - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 28
Jan Wittenberg - litho konijnen kopen? Bied vanaf 30!
Jan Wittenberg (1886-1963) Nederlands litho konijnen
Techniek Litho
Afmetingen 18 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 30
Willem den Ouden - de zee kopen? Bied vanaf 150!
Willem den Ouden (1928) Nederlands de zee
Techniek Litho
Afmetingen 35.5 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Huidig bod
€ 250
9 biedingen
Kees Spermon - Pentekening: kopen? Bied vanaf 49!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Pentekening:
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 23 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 49
Kees Spermon - Potloodtekening - 1969 kopen? Bied vanaf 75!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Potloodtekening - 1969
Techniek Potlood
Afmetingen 51.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 75
Techniek Aquarel
Afmetingen 94 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Harry van Kruiningen - Olieverf op doek: De vleermuisvrouwen - 1988 (mooie lijst, sterk afgeprijsd!) kopen? Bied vanaf 695!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Olieverf op doek: De vleermuisvrouwen - 1988 (mooie lijst, sterk afgeprijsd!)
Techniek Olieverf
Afmetingen 83 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Jan Strube - Houtdruk: "Prins van Oranje" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtdruk: "Prins van Oranje"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Jan Strube - Houtsnede: "Brabantsch vrouwtje" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtsnede: "Brabantsch vrouwtje"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Wim Motz - Litho: figuur kopen? Bied vanaf 39!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho: figuur
Techniek Litho
Afmetingen 20 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 39
Herman Berserik - litho: titel onbekend - 1972 kopen? Bied vanaf 69!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands litho: titel onbekend - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 69
Jan Michielsen - De drie maagden kopen? Bied vanaf 30!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands De drie maagden
Techniek Litho
Afmetingen 25.2 x 30.4 cm (h x b)
Huidig bod
€ 30
1 bieding
Herman Berserik - ets:titel onbekend kopen? Bied vanaf 75!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands ets:titel onbekend
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 75
Jeanne Bieruma Oosting - Het plateaupaard kopen? Bied vanaf 120!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Het plateaupaard
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 120
Jan Giesen - Houtsnede, Kerstfeest 1965. kopen? Bied vanaf 25!
Jan Giesen (1900-1983) Nederlands Houtsnede, Kerstfeest 1965.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 17.5 x 12.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 25
Johan Hemkes - Nannewiid (Friesland) kopen? Bied vanaf 65!
Johan Hemkes (1894-1988) Nederlands Nannewiid (Friesland)
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 65
1 bieding
Hans van Dokkum - Oude boederij kopen? Bied vanaf 25!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Oude boederij
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Wim Motz - Litho, Haven kopen? Bied vanaf 35!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho, Haven
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Hans van Dokkum - Mediterraans dorpje kopen? Bied vanaf 25!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Mediterraans dorpje
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Hans van Dokkum - Kerk in Toscane kopen? Bied vanaf 25!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Kerk in Toscane
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 20 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Hans van Dokkum - Zelfportret kopen? Bied vanaf 25!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Zelfportret
Techniek Litho
Afmetingen 27 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 25
Johannes Graadt van Roggen - Bretagne kopen? Bied vanaf 60!
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Nederlands Bretagne
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Herman Berserik - Sneeuwlandschap kopen? Bied vanaf 120!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Sneeuwlandschap
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 120
Dirk Harting - Wilg aan het water. kopen? Bied vanaf 39!
Dirk Harting (1884-1970) Nederlands Wilg aan het water.
Techniek Ets
Afmetingen 8 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 39
Ina Rahusen - Cactus en Kiezelstenen (2x litho's) kopen? Bied vanaf 40!
Ina Rahusen (1895-1977) Nederlands Cactus en Kiezelstenen (2x litho's)
Techniek Litho
Afmetingen 17 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
Wim Motz - De vlucht kopen? Bied vanaf 20!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands De vlucht
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 32 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 20
Thijs Mauve - Landschap met 2 bruggen kopen? Bied vanaf 75!
Thijs Mauve (1915-1996) Nederlands Landschap met 2 bruggen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 23.4 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Jan Strube - Houtdruk: "Poppenkast" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtdruk: "Poppenkast"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Theo Ros - Ets: Processie - 1964 - oplage: 2 stuks! kopen? Bied vanaf 45!
Theo Ros (1935-2009) Nederlands Ets: Processie - 1964 - oplage: 2 stuks!
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 45
Toon Wegner - Steendruk, Les enfants du paradis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands Steendruk, Les enfants du paradis - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 81.5 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50