5. De Keerkring

De Keerkring

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1999

De Keerkring

De Amsterdamse kunstenaarsvereniging De Keerkring stond bij de oprichting voor het samengaan van alle Nederlandse kunstenaars. De organisatie stelde zich hierbij ten doel de belangen te behartigen van alle Nederlandse kunstenaars, ongeacht hun artistieke, politieke of religieuze overtuigingen. Dit samengaan diende een algemeen belang, namelijk de culturele ontwikkeling van het Nederlandse volk. Na de beginjaren begon De Keerkring zich vooral sterk te maken voor figuratieve kunst, al bleven ze wel open staan voor andere kunstvormen.

Corneille - Woman and Bird kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Woman and Bird
TechniekLitho
Afmetingen44 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Corneille - Vogelbroche kopen? Bied vanaf 55!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vogelbroche
Afmetingen5 x 6 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 55
Corneille - zonder titel kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen84 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 125
1 bieding
Anton Buytendijk - Abstract landschap - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 47!
TechniekDroge Naald
Afmetingen44 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 47
Ed Dukkers - Gemengde techniek - 1973 kopen? Bied vanaf 55!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Gemengde techniek - 1973
Afmetingen34 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Aat Veldhoen - Litho kopen? Bied vanaf 49!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Litho
TechniekLitho
Afmetingen36.2 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË kopen? Bied vanaf 40!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands VROUWENPORTRET VENETIË
TechniekEts
Afmetingen24.5 x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Corneille - Chat bleu avec l'Enfant et l'Oiseau metal sculpture kopen? Bied vanaf 660!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Metalen sculptuur Groene Kat met Vogel
TechniekIJzer
Afmetingen56 x 73 x 0.2 cm (h x b x d)
€ 660
Anton Rooskens - Vogelfiguren, zeefdruk kopen? Bied vanaf 425!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Vogelfiguren, zeefdruk
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 425
Corneille - Bord/schaal 'Vuurvogel' kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord/schaal 'Vuurvogel'
Afmetingen2.8 x 30 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Corneille - ‘L’Indienne kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ‘L’Indienne
TechniekLitho
Afmetingen67 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Corneille - 'Droombeeld' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Droombeeld' (mooi gelijst)
Afmetingen42 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Corneille - Femme, chat et masque. kopen? Bied vanaf 74!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme, chat et masque.
TechniekOffset
Afmetingen1270 x 810 cm (h x b)
€ 74
Panamarenko - Elleboog kopen? Bied vanaf 199!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Elleboog
TechniekOffset
Afmetingen42 x 29 cm (h x b)
Huidig bod
€ 199
1 bieding
Corneille - 1990 - Rigoletto kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1990 - Rigoletto
TechniekLitho
Afmetingen62 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Anton Rooskens - Birds 3 kopen? Bied vanaf 375!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Birds 3
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Wim Steijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 399!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Zonder titel
Afmetingen93 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 399
Corneille - DE COMPLETE Opera serie van Verdi ( “Ommagio a G. Verdi”) kopen? Bied vanaf 999!
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 999
Corneille - Six rêves peints kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Six rêves peints
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Ger Lataster - Bronzen beeld: Handvlag kopen? Bied vanaf 695!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Bronzen beeld: Handvlag
TechniekBrons
Afmetingen14 x 15 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht1870 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 695
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Jan Sierhuis - Sevilla kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Sevilla
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
TechniekLitho
Afmetingen58 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 449
Anton Buytendijk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Anton Buytendijk (1913-2002) Nederlands Zonder titel
TechniekDroge Naald
Afmetingen58 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Siet Zuyderland - Litho: Readings VII - 1979 kopen? Bied vanaf 90!
Siet Zuyderland (1942) Nederlands Litho: Readings VII - 1979
TechniekLitho
Afmetingen49 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Willem van Malsen - Litho: 9 Landscapes by Malsen - 1970 kopen? Bied vanaf 40!
Willem van Malsen (1940-2005) Nederlands Litho: 9 Landscapes by Malsen - 1970
TechniekLitho
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho - 1973
TechniekLitho
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Dirkje Kuik - Accijnstoren kopen? Bied vanaf 85!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Accijnstoren
TechniekLitho
Afmetingen41 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 499!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel
TechniekLitho
Afmetingen75.2 x 55.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Henri Plaat - Compositie kopen? Bied vanaf 40!
Henri Plaat (1936-2023) Nederlands Compositie
TechniekLitho
Afmetingen77 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands ets: gefragmenteerd - 1970
TechniekEts
Afmetingen31.5 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Aat Veldhoen - Woestijn in Israël kopen? Bied vanaf 75!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Woestijn in Israël
TechniekDroge Naald
Afmetingen41 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Aat Veldhoen - Zelfportret met Cristi Kluivers, zijn vrouw, 1977. kopen? Bied vanaf 950!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Zelfportret met Cristi Kluivers, zijn vrouw, 1977.
Afmetingen59.5 x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 950
Corneille - 1978 - Vrouw met de vogel - Mooi kunstwerk bijna 50 jaar oud. In Lijst! kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1978 - Vrouw met de vogel - Mooi kunstwerk bijna 50 jaar oud. In Lijst!
Afmetingen33.5 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399