5. Federatie Kunstenaars Amsterdam

Federatie Kunstenaars Amsterdam

Willem Sandberg - genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken kopen? Bied vanaf 75!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen27.5 x 21.5 cm (h x b)
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Ome Frans, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
TechniekKeramiek
Afmetingen15 x 9 x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Jan Mensinga - Monotype, Z.T. (Abstracte compositie) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Monotype, Z.T. (Abstracte compositie) - Ingelijst
TechniekMonotype
Afmetingen45.5 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Willem Sandberg - Felicitation, zeefdruk - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Willem Sandberg (1897-1984) Nederlands Felicitation, zeefdruk - Gratis verzending binnen Nederland!
Afmetingen55 x 38 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Wim Bosma - Prinseneiland Amsterdam kopen? Bied vanaf 475!
Wim Bosma (1902-1985) Nederlands Prinseneiland Amsterdam
TechniekAquarel
Afmetingen54 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Henk van Gemert - Grote (125x90cm) gemengde techniek (acryl,collage,aquarel)-1975 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 490!
Henk van Gemert (1913-2002) Nederlands Grote (125x90cm) gemengde techniek (acryl,collage,aquarel)-1975 - mooi ingelijst
Afmetingen125 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 490
Nico Molenkamp - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands zonder titel
Afmetingen28.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Herman Berserik - handgesigneerd ets | 'Scheveningen 2' | 1987 (KLEINE OPLAGE) kopen? Bied vanaf 100!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands handgesigneerd ets | 'Scheveningen 2' | 1987 (KLEINE OPLAGE)
TechniekEts
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Harry van Kruiningen - Unieke geometrisch abstracte "Perforatum" Ets - H.C. exemplaar - jaren 60 kopen? Bied vanaf 170!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Unieke geometrisch abstracte "Perforatum" Ets - H.C. exemplaar - jaren 60
TechniekEts
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 170
Herman Berserik - handgesigneerde ets | 'Bloem' | 1987 (Zeer kleine oplage) kopen? Bied vanaf 100!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands handgesigneerde ets | 'Bloem' | 1987 (Zeer kleine oplage)
TechniekEts
Afmetingen15 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jerre Hakse - In de ruimte II kopen? Bied vanaf 1000!
Jerre Hakse (1937) Nederlands In de ruimte II
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Jerre Hakse - Tekening II kopen? Bied vanaf 750!
Jerre Hakse (1937) Nederlands Tekening II
Afmetingen49 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Jerre Hakse - Tekening I kopen? Bied vanaf 750!
Jerre Hakse (1937) Nederlands Tekening I
Afmetingen49 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Jan Snoeck - 5 Stoelen - 1995 - oplage 200 kopen? Bied vanaf 120!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands 5 Stoelen - 1995 - oplage 200
Afmetingen73 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Harry van Kruiningen - Olieverf op doek: De vleermuisvrouwen - 1988 (mooie lijst, sterk afgeprijsd!) kopen? Bied vanaf 695!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Olieverf op doek: De vleermuisvrouwen - 1988 (mooie lijst, sterk afgeprijsd!)
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 695
TechniekAquarel
Afmetingen94 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 100
Rob Figee - Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Rob Figee (1937) Nederlands Acryl op doek, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen132.5 x 132.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jo Rijnders - (1898-1988) ruimtelijk, sfeervol werk in gemengde techniek kopen? Bied vanaf 99!
Jo Rijnders (1898-1988) Nederlands (1898-1988) ruimtelijk, sfeervol werk in gemengde techniek
Afmetingen44 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 99
Flip van der Burgt - Kruisgang, 14 staties + boek kopen? Bied vanaf 250!
Flip van der Burgt (1927-1977) Nederlands Kruisgang, 14 staties + boek
TechniekOverig
Afmetingen51 x 38 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht3 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Ed Dukkers - Gemengde techniek - 1973 kopen? Bied vanaf 55!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Gemengde techniek - 1973
Afmetingen34 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Pieter Defesche - Verkleedhokjes op het strand kopen? Bied vanaf 120!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Verkleedhokjes op het strand
Afmetingen70 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Pieter Defesche - Strandbar kopen? Bied vanaf 120!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Strandbar
Afmetingen70 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Ed Dukkers - Staand Naakt & Stilleven - Litho's kopen? Bied vanaf 37!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Staand Naakt & Stilleven - Litho's
TechniekLitho
Afmetingen25 x 12 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 37
Jan Snoeck - ( Zebra op pad) proefdruk uit 1986 kopen? Bied vanaf 195!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands ( Zebra op pad) proefdruk uit 1986
Afmetingen72 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
TechniekDroge Naald
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Jan Snoeck - Een feest dag kopen? Bied vanaf 70!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Een feest dag
Afmetingen72 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Kees Spermon - Litho - 1980 kopen? Bied vanaf 49!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Litho - 1980
TechniekLitho
Afmetingen60 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Nico Molenkamp - THEATERFIGUUR kopen? Bied vanaf 89!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands THEATERFIGUUR
Afmetingen115 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 89
Kees Spermon - LINES kopen? Bied vanaf 39!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands LINES
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Kees Spermon - A voice ……. Imagine kopen? Bied vanaf 40!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands A voice ……. Imagine
TechniekLitho
Afmetingen60 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Poppe Damave - Normandië kopen? Bied vanaf 30!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Normandië
TechniekEts
Afmetingen49 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Ina Rahusen - Studieblad met kinderen kopen? Bied vanaf 35!
Ina Rahusen (1895-1977) Nederlands Studieblad met kinderen
TechniekPotlood
Afmetingen42 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Poppe Damave - Londen - ets in groen - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Londen - ets in groen - mooi ingelijst
TechniekEts
Afmetingen32 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Herman Berserik - Ets - 1971 kopen? Bied vanaf 45!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Ets - 1971
TechniekEts
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Poppe Damave - Zicht op Haarlem (Spaarne) kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Zicht op Haarlem (Spaarne)
Afmetingen16 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 50
Kees Spermon - Litho: "The dutch baby" - 1971 kopen? Bied vanaf 49!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Litho: "The dutch baby" - 1971
TechniekLitho
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Willem Jans Dijk - de Beurtman kopen? Bied vanaf 55!
Willem Jans Dijk (1881-1970) Nederlands de Beurtman
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Jan Snoeck - Schaal kopen? Bied vanaf 350!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Schaal
Afmetingen20 x 50 x 50 cm (h x b x d)
Gewicht10 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Jan Snoeck - Remus 5 kopen? Bied vanaf 249!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Remus 5
Afmetingen69 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 249
Jan Snoeck - Romulus 3 kopen? Bied vanaf 249!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Romulus 3
Afmetingen69 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 249
Wim Bosma - Gouache: een haven met Katwijkse vissersboot - 1952 (sterk afgeprijsd!) kopen? Bied vanaf 575!
Wim Bosma (1902-1985) Nederlands Gouache: een haven met Katwijkse vissersboot - 1952 (sterk afgeprijsd!)
Afmetingen73 x 85.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 575
Wim de Haan - Olieverf op doek A0 kopen? Bied vanaf 3000!
Wim de Haan (1913-1967) Nederlands Olieverf op doek A0
Afmetingen105 x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 3.000
Herman Berserik - Bij wiegeliedje van Paul Van Ostayen kopen? Bied vanaf 65!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Bij wiegeliedje van Paul Van Ostayen
TechniekEts
Afmetingen32 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Herman Berserik - ets - 1971 kopen? Bied vanaf 99!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands ets - 1971
TechniekEts
Afmetingen63.5 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Wim de Haan - Olieverf op doek vanuit familie te koop kopen? Bied vanaf 3000!
Wim de Haan (1913-1967) Nederlands Olieverf op doek vanuit familie te koop
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 3.000
Jan van Riel - Knotwilgen. kopen? Bied vanaf 35!
Jan van Riel (1907-1988) Nederlands Knotwilgen.
TechniekAquarel
Afmetingen36 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 35