5. Grafiekkring Groningen

Grafiekkring Groningen

Opgericht in 1968 - opgeheven in 1976

Grafiekkring Groningen

Roger Raveel - Abstract werk kopen? Bied vanaf 1100!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Abstract werk
TechniekLitho
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.100
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 125
1 bieding
Jan van der Zee - unieke gesigneerde ets - De Ploeg kopen? Bied vanaf 189!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands unieke gesigneerde ets - De Ploeg
TechniekEts
Afmetingen23.2 x 37.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Lucebert - Amnesty International kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Amnesty International
TechniekOffset
Afmetingen81 x 58 cm (h x b)
€ 225
Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 255!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 255
Reinier Lucassen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands Zonder titel
Afmetingen64 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Lucebert - Geen titel kopen? Bied vanaf 255!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Geen titel
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 255
Reinier Lucassen - Denken is het Oog kopen? Bied vanaf 45!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands Denken is het Oog
Afmetingen49 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerZijde
IngelijstIngelijst
€ 45
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Lucebert - & Jan Sierhuis - Minnebrief aan onze gemartelde bruid (5 etsen) kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands & Jan Sierhuis - Minnebrief aan onze gemartelde bruid (5 etsen)
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Reinier Lucassen - #LITTLE FONTANABLAUW # 1991, genummerd/gesigneerd, mint- kopen? Bied vanaf 95!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands #LITTLE FONTANABLAUW # 1991, genummerd/gesigneerd, mint-
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Reinier Lucassen - # QUE.2# 1989, genummerd/gesigneerd, mint- kopen? Bied vanaf 89!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands # QUE.2# 1989, genummerd/gesigneerd, mint-
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 89
1 bieding
Jan Schoonhoven - Abstracte compositie, zeefdruk (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 725!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Abstracte compositie, zeefdruk (netjes ingelijst, groot)
Afmetingen93 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 725
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: formatie - 1987
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Eduard Flor - kleurets: ster, planeet - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Eduard Flor (1925-2015) Nederlands kleurets: ster, planeet - mooi ingelijst
TechniekEts
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jeroen Henneman - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 225!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands zonder titel maar met lijst!
TechniekLitho
Afmetingen79 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Jeroen Henneman - Stad in beweging kopen? Bied vanaf 125!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Stad in beweging
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Constant - De Schilder kopen? Bied vanaf 395!
Constant (1920-2005) Nederlands De Schilder
TechniekLitho
Afmetingen67 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Jan de Bruin - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Jan de Bruin (1945) Nederlands Zonder titel
Afmetingen68 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Reinier Lucassen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Constant - litho : labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands litho : labyrismen - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
€ 399
Lucebert - Litho - 1993 kopen? Bied vanaf 200!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Litho - 1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
TechniekEts
Afmetingen40 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Lucebert - zeefdruk: Pax - 1973 kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands zeefdruk: Pax - 1973
Afmetingen55 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
TechniekLitho
Afmetingen63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595