Anna Doedijns (1942)
2 giclees van Lijnetsen Deventer, gesigneerd en ingelijst
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 30 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 60