Charles Donker (1940) Ets: nis met vleermuis en ladder - 1968
Techniek | Ets |
Afmetingen | 50 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 299