5. Haagse Kunstkring

Haagse Kunstkring

Opgericht in 1891

Haagse Kunstkring

De Haagse Kunstkring (Voorheen Haagsche Kunstkring) is een vereniging van kunstenaars en kunstliefhebbers. Van oudsher is zij een broedplaats en een podium voor vernieuwing en experiment, een productiehuis dat stimuleert, organiseert en ruimte biedt. De doelstelling bij oprichting was dan ook aansluiting te bevorderen tussen schilders en de beoefenaars van 'fraaie letteren, toonkunst en kunstnijverheid'. Het werk van kunstenaars die lid willen worden van de Haagsche Kunstkring wordt getoetst op kwaliteit en professionaliteit. Kunstvormen zijn vrij en gaan regelmatig over de grenzen van de ‘eigen’ discipline heen. Vele leden van de Nieuwe Haagse School zijn aangesloten bij de Haagsche Kunstkring.

Ad van Riel - Zonder titel (21/4) kopen? Bied vanaf 75!
Ad van Riel (1959) Nederlands Zonder titel (21/4)
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Aat Verhoog - Zeefdruk - Strand II kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Zeefdruk - Strand II
Afmetingen51.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht) kopen? Bied vanaf 65!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Moutstraat (Utrecht)
TechniekLitho
Afmetingen41 x 49 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Kees van Bohemen - Affiche - Collection D'art - 1977 - Amsterdam kopen? Bied vanaf 35!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Affiche - Collection D'art - 1977 - Amsterdam
TechniekOverig
Afmetingen54.5 x 38.5 cm (h x b)
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Carl C. van Niekerk - Branding kopen? Bied vanaf 100!
Carl C. van Niekerk (1897-1984) Nederlands Branding
Afmetingen76 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Ad van Riel - Wespenkop kopen? Bied vanaf 45!
Ad van Riel (1959) Nederlands Wespenkop
Afmetingen42.5 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Sees Vlag - 's-Gravenhage - Koninklijke Schouwburg kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands 's-Gravenhage - Koninklijke Schouwburg
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Willem van Leusden - Franse Kathedraal - Ets kopen? Bied vanaf 60!
Willem van Leusden (1886-1974) Nederlands Franse Kathedraal - Ets
TechniekEts
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Aat Verhoog - Ets, Ruiter te paard - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Ets, Ruiter te paard - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Sees Vlag - Zeefdruk, Sri Lanka - Polonnaruva - Atadage - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, Sri Lanka - Polonnaruva - Atadage - Ingelijst
Afmetingen65.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jan Poortenaar - Roman Catholic Cathedral London - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Roman Catholic Cathedral London - Ets
TechniekEts
Afmetingen32 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Sjaak de Wit - Randstad kopen? Bied vanaf 29!
Sjaak de Wit (1945) Nederlands Randstad
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Sees Vlag - Duinen kopen? Bied vanaf 70!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Duinen
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Sees Vlag - Geuldal kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Geuldal
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Kees van Bohemen - Naakte vrouw, de ogen gesloten, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Naakte vrouw, de ogen gesloten, zeefdruk (groot)
Afmetingen84 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978 (nette lijst!)
Afmetingen77 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Marius Bauer - Ingelijste ets: In Stamboel - 1890 kopen? Bied vanaf 375!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Ingelijste ets: In Stamboel - 1890
TechniekEts
Afmetingen75 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Marius Bauer - Ingelijste ets: Een huwelijks - optocht met kameelen in Cairo - 1900 kopen? Bied vanaf 375!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Ingelijste ets: Een huwelijks - optocht met kameelen in Cairo - 1900
TechniekEts
Afmetingen73 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie C kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie C
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: formatie - 1987
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Kees van Bohemen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Zonder titel
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
€ 250
TechniekLitho
Afmetingen74 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - ‘zonder titel’ - 1983 kopen? Bied vanaf 895!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands ‘zonder titel’ - 1983
Afmetingen78 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 895
Kees van Bohemen - Litho: Els kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho: Els
TechniekLitho
Afmetingen74 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekLitho
Afmetingen100 x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie A kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie A
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Willem Hussem - Litho: Geometrische voorstelling - 1967 kopen? Bied vanaf 295!
Willem Hussem (1900-1974) Nederlands Litho: Geometrische voorstelling - 1967
TechniekLitho
Afmetingen89 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Ad van Riel - Zonder titel (14/1) kopen? Bied vanaf 80!
Ad van Riel (1959) Nederlands Zonder titel (14/1)
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Willem van Leusden - Wasgoed op het erf - Ets kopen? Bied vanaf 42!
TechniekEts
Afmetingen25 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 42
Jan Poortenaar - Zeppelinaanval boven Londen - Litho kopen? Bied vanaf 60!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Zeppelinaanval boven Londen - Litho
TechniekLitho
Afmetingen20 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Paddy Summerfield - 'Twee met bloemen' - gemengde techniek - uniek kleurrijk werk kopen? Bied vanaf 125!
Paddy Summerfield (1947) Engels 'Twee met bloemen' - gemengde techniek - uniek kleurrijk werk
Afmetingen56 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Haye Smith - gemengde techniek op board- 2008 kopen? Bied vanaf 599!
Haye Smith (1935-2017) Nederlands gemengde techniek op board- 2008
Afmetingen93 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 599
Joop Kropff - Boerderij in Zuid Holland kopen? Bied vanaf 75!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Boerderij in Zuid Holland
Afmetingen39 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
€ 75
Jeanne-Marie Bodewes-den Rooyen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 79!
Jeanne-Marie Bodewes-den Rooyen (1928) Nederlands Zonder titel
Afmetingen69 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 79
Sierk Schroder - MAN MET PIJP kopen? Bied vanaf 69!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands MAN MET PIJP
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen45 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 69
Kees van Bohemen - WOODSTOCK kopen? Bied vanaf 209!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands WOODSTOCK
Afmetingen82 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 209
Sees Vlag - Zeefdruk, DEN HAAG - Vijver Gemeentemuseum - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, DEN HAAG - Vijver Gemeentemuseum - Ingelijst
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Sees Vlag - Zeefdruk, Nieuw bouw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, Nieuw bouw - Ingelijst
Afmetingen81 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Sees Vlag - Zeefdruk, Haagsche fotografie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, Haagsche fotografie - Ingelijst
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Sees Vlag - Zeefdruk, MEXICO - MITLA - zuilenpaleis- Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, MEXICO - MITLA - zuilenpaleis- Ingelijst
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Marian Zult - Ets, Zonder Titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Marian Zult (1958) Nederlands Ets, Zonder Titel - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen61 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Johan van den Berg - WEIDS LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 119!
Johan van den Berg (1939) Nederlands WEIDS LANDSCHAP
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 119
Ab van Overdam - 2 peren aan een tak op een tafel kopen? Bied vanaf 350!
Ab van Overdam (1937) Nederlands 2 peren aan een tak op een tafel
Afmetingen75.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Johan van den Berg - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Johan van den Berg (1939) Nederlands zonder titel
Afmetingen31 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150