Aldrik Salverda (1952) Litho, Zonder titel - Ingelijst
Techniek | Litho |
Afmetingen | 77 x 57.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 40