Roelof Klein (1915-1981) Liggend naakt
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 42.5 x 73.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 99