5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden was een samengaan van kunstenaars uit diverse stromingen, zoals de Nederlandse Experimentele Groep, Vrij Beelden en Creatie (Groep 54). De Liga Nieuw Beelden bestond uit beeldend kunstenaars en een aantal architecten. De liga streefde naar een eenheid tussen kunst en leven, en was met dit idealistische streven een typisch naoorlogse organisatie. Op deze manier zou de kunst niet meer als een geïsoleerd fenomeen blijven bestaan, maar geïntegreerd worden in het maatschappelijk leven. In de Liga Nieuw Beelden zouden de gescheiden werkende kunstenaars met elkaar in contact worden gebracht om gezamenlijke activiteiten te ondernemen.

Anton Heyboer - 4 vrouwen Krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 600!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands 4 vrouwen Krachtige sierlijke schildering .
Afmetingen78 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
TechniekLitho
Afmetingen75 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Wim Motz - Saxofonist - Litho kopen? Bied vanaf 38!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Saxofonist - Litho
TechniekLitho
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Ger Lataster - Nummer 1 kopen? Bied vanaf 125!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 1
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Ger Lataster - Nummer 2 kopen? Bied vanaf 125!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 2
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 125
Ger Lataster - Nummer 3 kopen? Bied vanaf 125!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 3
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 125
Ger Lataster - Nummer 4 kopen? Bied vanaf 125!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 4
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 125
Ger Lataster - Nummer 5 kopen? Bied vanaf 111!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 5
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 111
Gerard Verdijk - Donker abstract kopen? Bied vanaf 800!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands Donker abstract
Afmetingen82 x 142 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 800
Gerard Verdijk - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 800!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst
Afmetingen82 x 142 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 800
Anton Heyboer - zonder titel kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands zonder titel
TechniekEts
Afmetingen74 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Armando - Kleurengiclee FLUGEL Handgesign. groot!! kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee FLUGEL Handgesign. groot!!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT BLAU Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee LANDSCHAFT BLAU Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Corneille - 1977 - Herbes - Hele mooie kleuren Litho bijna 50 jaar oud kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1977 - Herbes - Hele mooie kleuren Litho bijna 50 jaar oud
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - 1991 - Raven kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1991 - Raven
TechniekLitho
Afmetingen68 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Afmetingen57 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Nico Molenkamp - hardcover, gesigneerd met uitgebreide opdracht kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands hardcover, gesigneerd met uitgebreide opdracht
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 25 cm (h x b)
€ 45
Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 600!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel
Afmetingen78 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
Anton Heyboer - Publicatie Museum Bommel van Dam kopen? Bied vanaf 50!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Publicatie Museum Bommel van Dam
TechniekSoftcover
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
€ 50
Corneille - Woman and Bird kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Woman and Bird
TechniekLitho
Afmetingen44 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Anton Heyboer - Het dier Krachtige schildering . kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Het dier Krachtige schildering .
Afmetingen62.5 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Anton Heyboer - OERVOGEL (Kip / Haan) kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands OERVOGEL (Kip / Haan)
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen73 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Anton Heyboer - Grote zeldzame ets en menie " KLEED" 1985 kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Grote zeldzame ets en menie " KLEED" 1985
TechniekEts
Afmetingen79 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Corneille - Vogelbroche kopen? Bied vanaf 55!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vogelbroche
Afmetingen5 x 6 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 55
Armando - Kleurengiclee DAS MEER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Armando - Kleurengiclee WALDRAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WALDRAND Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen56 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Corneille - zonder titel kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen84 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Armando - Kleurengiclee DIE BRUCKE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BRUCKE Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Anton Heyboer - Cancan Danseres & Tekst - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 275!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Cancan Danseres & Tekst - Handgesigneerd !!!
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Anton Heyboer - Kunst is Liefde kopen? Bied vanaf 250!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Kunst is Liefde
TechniekGouache
Afmetingen78 x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
€ 250
Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 550!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oervogel .
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 550
1 bieding
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Anton Heyboer - 2 schepen platbodems kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands 2 schepen platbodems
Afmetingen78 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
Huidig bod
€ 125
1 bieding
Theo Niermeijer - Samoerai kopen? Bied vanaf 150!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands Samoerai
TechniekIJzer
Afmetingen36 x 14.6 x 7.5 cm (h x b x d)
€ 150
Ko Oosterkerk - Ingelijste ets: "Verzameling uit de reeks Sporen"- 1987(oplage slechts 3 stuks!) kopen? Bied vanaf 175!
Ko Oosterkerk (1928-2012) Nederlands Ingelijste ets: "Verzameling uit de reeks Sporen"- 1987(oplage slechts 3 stuks!)
TechniekEts
Afmetingen58 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Jan Cremer - Provence (in luxe lijst) kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940) Nederlands Provence (in luxe lijst)
Afmetingen84 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Kees van Bohemen - Litho - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho - 1976
TechniekLitho
Afmetingen74 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekLitho
Afmetingen100 x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Jan Roëde - Ingelijste litho: Twee figuren in een woonkamer kopen? Bied vanaf 150!
Jan Roëde (1914-2007) Nederlands Ingelijste litho: Twee figuren in een woonkamer
TechniekLitho
Afmetingen61 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Lucebert - Amnesty International kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Amnesty International
TechniekOffset
Afmetingen81 x 58 cm (h x b)
€ 225