Charles Eyck (1897-1983) Philips Eindhoven:Portfolio met 12 offset litho's en vier baden tekst (spaans)
Techniek | Portfolio |
Afmetingen | 37 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 75