Jan Cremer (1940) Zeefdruk, Tulipano silvana 2 - Ingelijst
Afmetingen | 65.5 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 250