Jo van Dijk (1931-2000) Grote, in 1967 gemaakte houtsnede "souvenir d'Afrique" - zeer kleine oplage (8)
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 65 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 75