5. Pulchri Studio

Pulchri Studio

Opgericht in 1847

Pulchri Studio

Charles Eyck - Arc du Carrousel, litho kopen? Bied vanaf 50!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Arc du Carrousel, litho
TechniekLitho
Afmetingen48 x 63 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Ad van Riel - Fifteen Columns kopen? Bied vanaf 185!
Ad van Riel (1959) Nederlands Fifteen Columns
Afmetingen37 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 185
Therese de Groot - Vrouw met hoed kopen? Bied vanaf 100!
Therese de Groot (1930-2011) Nederlands Vrouw met hoed
TechniekOverig
Afmetingen44 x 31 x 32 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Simon Koene - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!
Simon Koene (1946) Nederlands Geen titel
TechniekLitho
Afmetingen39 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht) kopen? Bied vanaf 65!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Moutstraat (Utrecht)
TechniekLitho
Afmetingen41 x 49 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 65
Willy Sluiter - Jan Toorop kopen? Bied vanaf 90!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Jan Toorop
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 90
Charles Eyck - Patio, litho kopen? Bied vanaf 50!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Patio, litho
TechniekLitho
Afmetingen48 x 63 cm (h x b)
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Willem Roelofs (jr.) - Boeket kopen? Bied vanaf 50!
Willem Roelofs (jr.) (1874-1940) Nederlands Boeket
TechniekLitho
Afmetingen57.5 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Roger Chailloux - Vrije Val kopen? Bied vanaf 20!
Roger Chailloux (1931-1977) Nederlands Frans Vrije Val
TechniekEts
Afmetingen87.5 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Co Westerik - Raaf met hond kopen? Bied vanaf 100!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Raaf met hond
TechniekLitho
Afmetingen88 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Martha Grondhout-Heshusius - Stilleven blauwe vaas met fruit kopen? Bied vanaf 375!
Martha Grondhout-Heshusius (1881-1971) Nederlands Stilleven blauwe vaas met fruit
Afmetingen82 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Wilhelmina van Oranje-Nassau - Wilhelmina 5 gulden goud1912 kopen? Bied vanaf 299!
Wilhelmina van Oranje-Nassau (1880-1962) Nederlands Wilhelmina 5 gulden goud1912
TechniekOverig
Afmetingen1.8 x 1.8 cm (h x b)
Gewicht3.36 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Willem Minderman - Wilde planten met landschap, ets kopen? Bied vanaf 60!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Wilde planten met landschap, ets
TechniekEts
Afmetingen33 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Ad Kikkert - Haven gezicht (waarschijnlijk Zeeland) kopen? Bied vanaf 60!
Ad Kikkert (1914-1995) Nederlands Haven gezicht (waarschijnlijk Zeeland)
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Ad Kikkert - Havengezicht kopen? Bied vanaf 60!
Ad Kikkert (1914-1995) Nederlands Havengezicht
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Ad Kikkert - Mediteraan Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 50!
Ad Kikkert (1914-1995) Nederlands Mediteraan Stadsgezicht
TechniekAquarel
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Fred van der Wal - Zeefdruk, luchtballon. kopen? Bied vanaf 35!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Zeefdruk, luchtballon.
Afmetingen29 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 35
Toon Wegner - Lino "Herfst" kopen? Bied vanaf 10!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands Lino "Herfst"
Afmetingen28 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Gerard Verdijk - zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75
Afmetingen51 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Herman Bogman (jr.) - Aquarel, Dode vogels - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Herman Bogman (jr.) (1890-1975) Nederlands Aquarel, Dode vogels - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen100.5 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Fon Klement - Boardsnede: Interieur - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: Interieur - 1987
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Philip Zilcken - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 10!
Philip Zilcken (1857-1930) Nederlands Gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen26 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Hans Truijen - Zeefdruk: "Bloemen voor Gea" - 1995 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands Zeefdruk: "Bloemen voor Gea" - 1995
Afmetingen52.5 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986 kopen? Bied vanaf 150!
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: formatie - 1987
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Fon Klement - Boardsnede - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede - 1987
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Han Krug - Twee gezichten op Beek, Montferland - Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 40!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Twee gezichten op Beek, Montferland - Gemengde technieken
Afmetingen25 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Sees Vlag - Zeefdruk, 'S-Gravenhage - Gevangenpoort - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, 'S-Gravenhage - Gevangenpoort - Ingelijst
Afmetingen65.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 70
2 biedingen
Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - Dordrecht kopen? Bied vanaf 85!
Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande (1841-1924) Nederlands Dordrecht
TechniekEts
Afmetingen19.5 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 85
1 bieding
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
TechniekKeramiek
Afmetingen15 x 9 x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989 kopen? Bied vanaf 55!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Linosnede: Zienangoog II - 1989
Afmetingen64.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Piet Schipperus - Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Piet Schipperus (1840-1929) Nederlands Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst
Afmetingen37 x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - twee etsen kopen? Bied vanaf 65!
Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande (1841-1924) Nederlands twee etsen
TechniekEts
Afmetingen24 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 65
1 bieding
Hans Truijen - Zeefdruk: "Touching paradise" - 1995 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands Zeefdruk: "Touching paradise" - 1995
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Jan Visser - Houtskool op papier, Portret van een kunstenaar - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jan Visser (1897-1968) Nederlands Houtskool op papier, Portret van een kunstenaar - Ingelijst
TechniekHoutskool
Afmetingen67.5 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Fon Klement - Boardsnede, Penchant - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede, Penchant - Ingelijst
Afmetingen81.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150