Andries Dirk Copier (1901-1991) Spijkerglas bolvaasje
Afmetingen | 7 x 8 x 6.5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 500 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 50