Harry op de Laak (1925-2012)
Naakt. Zittende vrouw.
Techniek | Ets |
Afmetingen | 50 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
€ 39