Opgericht in 1946 - opgeheven in 1973
Vereniging voor Schone Kunsten De Kring (Delft)
Afmetingen | 37 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 70 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 125 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 56 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 53 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 59 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 20 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 42 x 33 x 1 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 86 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 86 x 86 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 34 x 24 x 1 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |