5. Nieuwe Ploeg

Nieuwe Ploeg

Opgericht in 1951 - opgeheven in 1959

De Nieuwe Ploeg

Corneille - Kleurenlitho. Affiche : IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho. Affiche : IMAGE DU PARADIS uit 1998
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Corneille - 1994 - Oiseaux et Serpents kopen? Bied vanaf 349!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1994 - Oiseaux et Serpents
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 349
Wim Beuning - De vlinder op de vaas - Litho kopen? Bied vanaf 36!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands De vlinder op de vaas - Litho
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 36
Wim Beuning - Apen - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 42!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands Apen - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 42
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 365
Corneille - Auvers sur Oise – L’église de Van Gogh kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Auvers sur Oise – L’église de Van Gogh
Techniek Litho
Afmetingen 47.5 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 450
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 42 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - Keramiek schaal kopen? Bied vanaf 59!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Keramiek schaal
Afmetingen 5 x 24 x 18 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 59
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 65
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - Deux oiseau et une femme kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Deux oiseau et une femme
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 54 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 235
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 125!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap
Techniek Computerprint
Afmetingen 42 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 125
1 bieding
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 125!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap
Techniek Computerprint
Afmetingen 29.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 125
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 47 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 395
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 57 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 295
Corneille - Femme et oiseaux (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme et oiseaux (mooi gelijst)
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 57 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 37.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Corneille - Voetballers kopen? Bied vanaf 140!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Voetballers
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 43 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 140
Corneille - Femme, chat et masque. kopen? Bied vanaf 55!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme, chat et masque.
Techniek Offset
Afmetingen 1270 x 810 cm (h x b)
€ 55
Co Westerik - Ets: Thinking - 1965 kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ets: Thinking - 1965
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Corneille - Imaginary Portret kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Imaginary Portret
Techniek Offset
Afmetingen 86 x 58 cm (h x b)
€ 175
Kees van Bohemen - WOODSTOCK kopen? Bied vanaf 209!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands WOODSTOCK
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 82 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 209
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Theo Wolvecamp - Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie - 1990 kopen? Bied vanaf 250!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie - 1990
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 63 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Constant - litho : labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho : labyrismen - 1968
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 47 cm (h x b)
€ 299
Corneille - handgesigneerde litho |'Femmes de nuit et d'Aube' | 1967 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch handgesigneerde litho |'Femmes de nuit et d'Aube' | 1967 (INGELIJST)
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Gerard Verdijk - zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 51 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Shinkichi Tajiri - gesigneerde computerprint: liefdesknoop+ originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 125!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands gesigneerde computerprint: liefdesknoop+ originele bewaarmap
Techniek Computerprint
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 125
Shinkichi Tajiri - Zeefdruk: Zeldzame knoop - The big bang kopen? Bied vanaf 149!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Zeldzame knoop - The big bang
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 149
Techniek Keramiek
Afmetingen 15 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Corneille - Nous vous souhaitons une merveilleuse année '98 kopen? Bied vanaf 249!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Nous vous souhaitons une merveilleuse année '98
Techniek Litho
Afmetingen 33.5 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 249
Corneille - 1973 Visages de femmes à l’arc-en-ciel kopen? Bied vanaf 750!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1973 Visages de femmes à l’arc-en-ciel
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Corneille - EK voetbal 2000 - kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch EK voetbal 2000 -
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Piet Ouborg - Kubistisch-expressionistische figuur kopen? Bied vanaf 150!
Piet Ouborg (1893-1956) Nederlands Kubistisch-expressionistische figuur
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Corneille - 1973 - Le désir sémaphore kopen? Bied vanaf 499!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1973 - Le désir sémaphore
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 42 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Corneille - Mooie Epreuve d'Artiste Lithografie "female nude & yellow bird" - 1998 - gesign. kopen? Bied vanaf 160!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Mooie Epreuve d'Artiste Lithografie "female nude & yellow bird" - 1998 - gesign.
Techniek Litho
Afmetingen 13.6 x 18.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 160
1 bieding
Corneille - Servies kopen? Bied vanaf 35!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Servies
Techniek Keramiek
Afmetingen 8 x 9 x 9 cm (h x b x d)
€ 35