Jan Cremer (1940) Hollandse Boerin, litho en werktekening
Techniek | Litho |
Afmetingen | 79 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 260
4 biedingen