Jan Visser (1879-1961) Olieverf op doek, Portret van kunstenaar Carina Maesser - Ingelijst (Groot)
Afmetingen | 117 x 82.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 350