Johan van Zweden (1896-1975) [ Groninger Ploeg ] - Straatbeeld 1931 -
Techniek | Stift |
Afmetingen | 62 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 150