Hermanus Koekkoek (jr.) (1836-1909) Een Hollandse molen aan het water
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 275