Frans Verpoorten (1924-1997) Kleurenets
Techniek | Ets |
Afmetingen | 35 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 25
Gefuseerd tot de Cultuurcompagnie Noord-Holland samen met Cultureel Erfgoed Noord-Holland in 2012. Cultuurcompagnie Noord-Holland is een onafhankelijke stichting die adviseert over erfgoed, en geeft informatie en advies over wetten en regels rond archeologie en momumenten en die innovatieve en resultaatgerichte erfgoedprojecten ontwikkelt.
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 59.5 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Serie/Box |
Afmetingen | 24.5 x 17 cm (h x b) |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 48 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 39 x 23.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 36 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |