Theodoor Heynes (1920-1990) Olieverf op doek, Boom - Ingelijst
Afmetingen | 48 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 100
1 bieding