5. Arti et Amicitiae

Arti et Amicitiae

Opgericht in 1839

Arti et Amicitiae

Arnoud Paashuis - Bosgezicht met vrouw en kind kopen? Bied vanaf 100!
Arnoud Paashuis (1912-1974) Nederlands Bosgezicht met vrouw en kind
Techniek Olieverf
Afmetingen 89 x 102.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Harry van Kruiningen - Gilgamesj Epos - Het gevecht met de Hemelstier kopen? Bied vanaf 120!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Gilgamesj Epos - Het gevecht met de Hemelstier
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50.5 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 130
2 biedingen
Harry van Kruiningen - Gilgamesj Epos - De Schorpioen kopen? Bied vanaf 120!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Gilgamesj Epos - De Schorpioen
Techniek Ets/Aquatint
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 130
2 biedingen
Jan Hillebrand Wijsmuller - Landschap; huizen aan de rivier. kopen? Bied vanaf 60!
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925) Nederlands Landschap; huizen aan de rivier.
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Herman van der Jagt - De maaier - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Herman van der Jagt (1882-1970) Nederlands De maaier - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 12 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Willem van Leusden - Wasgoed op het erf - Ets kopen? Bied vanaf 42!
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 42
Wim Zwiers - Virgo Intacta II (de Maagd) - Kopergravure kopen? Bied vanaf 50!
Wim Zwiers (1922) Nederlands Virgo Intacta II (de Maagd) - Kopergravure
Techniek Gravure
Afmetingen 30 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Anton Buytendijk - Abstract landschap - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 44!
Techniek Droge Naald
Afmetingen 44 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 44
Cornelis Brandenburg - Amsterdam - Zuiderkerk met Poortje kopen? Bied vanaf 124!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Amsterdam - Zuiderkerk met Poortje
Techniek Ets
Afmetingen 67 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 124
Theo Beerendonk - Abstractie in rood en zwart - Monotype kopen? Bied vanaf 65!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands Abstractie in rood en zwart - Monotype
Techniek Monotype
Afmetingen 32 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 65
Fred van der Wal - Zeefdruk, luchtballon. kopen? Bied vanaf 35!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Zeefdruk, luchtballon.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 35
C.L. Dake - strandgezicht Scheveningen - naar H.W. Mesdag kopen? Bied vanaf 40!
C.L. Dake (1857-1918) Nederlands strandgezicht Scheveningen - naar H.W. Mesdag
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Jan Strube - Litho: "Brugge" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Litho: "Brugge"
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 60
Hendrikus Roodenburg - Doodlopend straatje in Middelburg kopen? Bied vanaf 234!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Doodlopend straatje in Middelburg
Techniek Aquarel
Afmetingen 69 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 234
Jan Strube - Houtdruk: "Prins van Oranje" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtdruk: "Prins van Oranje"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Jan Strube - Houtdruk: "Poppenkast" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtdruk: "Poppenkast"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets kopen? Bied vanaf 48!
Techniek Ets
Afmetingen 6.5 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 48
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Fred van der Wal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 100 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 35
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Huib Luns - Spaansche Schilders (1932) - handgesigneerd en genummerd - kopen? Bied vanaf 35!
Huib Luns (1881-1942) Nederlands Spaansche Schilders (1932) - handgesigneerd en genummerd -
Techniek Hardcover
Afmetingen 25.5 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Jan Poortenaar - Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen kopen? Bied vanaf 48!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen
Techniek Ets
Afmetingen 14.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 48
Theo Goedvriend - Landschap met wassende vrouw kopen? Bied vanaf 40!
Theo Goedvriend (1879-1969) Nederlands Landschap met wassende vrouw
Techniek Olieverf
Afmetingen 54.5 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Theo Goedvriend - Zonnig straatje kopen? Bied vanaf 40!
Theo Goedvriend (1879-1969) Nederlands Zonnig straatje
Techniek Olieverf
Afmetingen 63.5 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Jan Strube - Begijnhof Breda kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Begijnhof Breda
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Jan Strube - Breda Vismarkt kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Breda Vismarkt
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Hendrik Broer - Giethoorn kopen? Bied vanaf 70!
Hendrik Broer (1886-1968) Nederlands Giethoorn
Techniek Olieverf
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Huidig bod
€ 70
1 bieding
Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 72 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Wim Steijn - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 399!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Zonder Titel
Techniek Olieverf
Afmetingen 94 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Sierk Schroder - MAN MET PIJP kopen? Bied vanaf 69!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands MAN MET PIJP
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 45 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Co Westerik - Ets: Thinking - 1965 kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ets: Thinking - 1965
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Johannes Elsinga - Gezicht op Grouw kopen? Bied vanaf 750!
Johannes Elsinga (1893-1969) Nederlands Gezicht op Grouw
Techniek Olieverf
Afmetingen 54 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 750
1 bieding
Sylvia Oudkerk - Pentekening met aquarel kopen? Bied vanaf 10!
Sylvia Oudkerk (1943) Nederlands Pentekening met aquarel
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 72.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 10
Dirk Hidde Nijland - Op de Maas bij Rotterdam - Inkttekening kopen? Bied vanaf 75!
Dirk Hidde Nijland (1881-1955) Nederlands Op de Maas bij Rotterdam - Inkttekening
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 13 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 75
George Marinus Tamson - Lange Jan Middelburg - Ets kopen? Bied vanaf 42!
George Marinus Tamson (1873-1939) Nederlands Lange Jan Middelburg - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 42
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Nic Jonk - Geliefden kopen? Bied vanaf 40!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Geliefden
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 49 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 40
Willem Vaarzon Morel - De Draaimolen - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 150!
Willem Vaarzon Morel (1868-1955) Nederlands De Draaimolen - Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 499