5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Corneille - Kleurenlitho. Affiche : IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho. Affiche : IMAGE DU PARADIS uit 1998
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Jan Cremer - Kandindky Nr. II kopen? Bied vanaf 75!
Jan Cremer (1940) Nederlands Kandindky Nr. II
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jef Diederen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen59 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 70
Corneille - 1994 - Oiseaux et Serpents kopen? Bied vanaf 349!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1994 - Oiseaux et Serpents
Afmetingen33 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 349
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Jan Montyn - geen titel kopen? Bied vanaf 70!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands geen titel
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen71 x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho - 1973
TechniekLitho
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Anton Buytendijk - Abstract landschap - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 44!
TechniekDroge Naald
Afmetingen44 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 44
Friso ten Holt - 'Rode zuringvelden' - aquarel 1973 kopen? Bied vanaf 375!
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands 'Rode zuringvelden' - aquarel 1973
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Vladimir Velickovic - Kleurenzeefdruk IN MOTION uit 1980 kopen? Bied vanaf 55!
Vladimir Velickovic (1935-2019) Servisch Kleurenzeefdruk IN MOTION uit 1980
Afmetingen57 x 41 cm (h x b)
€ 55
Bram Bogart - Geel. Blauw kopen? Bied vanaf 995!
Bram Bogart (1921-2012) Nederlands Belgisch Geel. Blauw
TechniekLitho
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 995
TechniekLitho
Afmetingen50 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 365
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Ad Dekkers - 8 kaarten in een doos - 1970 kopen? Bied vanaf 199!
Ad Dekkers (1938-1974) Nederlands 8 kaarten in een doos - 1970
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
€ 199
Ans Wortel - Ets/aquatint: De liefde... - 1975 kopen? Bied vanaf 75!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Ets/aquatint: De liefde... - 1975
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen23.5 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Corneille - Auvers sur Oise – L’église de Van Gogh kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Auvers sur Oise – L’église de Van Gogh
TechniekLitho
Afmetingen47.5 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Han Mes - Litho - Personages kopen? Bied vanaf 40!
Han Mes (1936) Nederlands Litho - Personages
Afmetingen34 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Corneille - Keramiek schaal kopen? Bied vanaf 59!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Keramiek schaal
Afmetingen5 x 24 x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 59
Dick Cassee - Flight 505. Metaaldruk. kopen? Bied vanaf 69!
Dick Cassee (1930) Nederlands Flight 505. Metaaldruk.
TechniekEts
Afmetingen54 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Klaas Gubbels - Houtdruk: Lester - 2019 kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: Lester - 2019
Afmetingen42 x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 429
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Han Mes - Liefde kopen? Bied vanaf 400!
Han Mes (1936) Nederlands Liefde
Afmetingen134 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Deux oiseau et une femme kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Deux oiseau et une femme
Afmetingen54 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 235
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 125!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands zeldzame knoop ‘KOAN I’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap
TechniekComputerprint
Afmetingen42 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 125
1 bieding
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 125!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands zeldzame knoop ‘KOAN II’ - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap
TechniekComputerprint
Afmetingen29.5 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Jörg Remé - e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 22!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands e.a: Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 22
Afmetingen47 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Pieter Holstein - '' I Perigoloso Sporgesi '' kopen? Bied vanaf 125!
Pieter Holstein (1934) Nederlands '' I Perigoloso Sporgesi ''
TechniekEts
Afmetingen51.5 x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Afmetingen57 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Corneille - Femme et oiseaux (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme et oiseaux (mooi gelijst)
Afmetingen57 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Pieter Holstein - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Pieter Holstein (1934) Nederlands Zonder titel
TechniekEts
Afmetingen32.5 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Afmetingen37.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225