Marius de Jongere (1912-1977) Rotterdam Waalhaven
Afmetingen | 64.5 x 94.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 875