5. Vereeniging Sint Lucas

Vereeniging Sint Lucas

Opgericht in 1880

Vereeniging Sint Lucas

Isaac Naarden - Staand naakt - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 47!
Isaac Naarden (1902-1982) Nederlands Staand naakt - Gemengde techniek
Afmetingen42 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 47
Chris Le Roy - Bitterzoet woekerend op wilg kopen? Bied vanaf 50!
Chris Le Roy (1884-1969) Nederlands Bitterzoet woekerend op wilg
TechniekPotlood
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Hans van Dokkum - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands zonder titel
Afmetingen44 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Hendrikus Roodenburg - Schreierstoren in Amsterdam kopen? Bied vanaf 60!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Schreierstoren in Amsterdam
TechniekAquarel
Afmetingen44 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Nicolaas Wijnberg - Picknick aan het meer kopen? Bied vanaf 60!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Picknick aan het meer
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Jan Korthals - Parijs kopen? Bied vanaf 75!
Jan Korthals (1916-1972) Nederlands Parijs
TechniekAquarel
Afmetingen30 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Johanna Pieneman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 199!
Johanna Pieneman (1889-1986) Nederlands Zonder titel
TechniekAquarel
Afmetingen63 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Dirk Smorenberg - Olieverf of doek, Besneeuwde molens bij Ankeveen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2000!
Dirk Smorenberg (1883-1960) Nederlands Olieverf of doek, Besneeuwde molens bij Ankeveen - Ingelijst
Afmetingen72 x 54.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.000
TechniekEts
Afmetingen38 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Adam Potgieter - Landschap kopen? Bied vanaf 60!
Adam Potgieter (1899-1982) Nederlands Landschap
Afmetingen53 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Hendrikus Roodenburg - Doodlopend straatje in Middelburg kopen? Bied vanaf 234!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Doodlopend straatje in Middelburg
TechniekAquarel
Afmetingen69 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 234
Johan Ponsioen - Oude Boer - Ets kopen? Bied vanaf 89!
Johan Ponsioen (1900-1969) Nederlands Oude Boer - Ets
TechniekEts
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 89
Paul Werner - Gouache op papier, Roze rotsen Ploumanach - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Paul Werner (1930) Nederlands Gouache op papier, Roze rotsen Ploumanach - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets kopen? Bied vanaf 50!
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Nicolaas Wijnberg - Groep Poppen kopen? Bied vanaf 350!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Groep Poppen
TechniekGouache
Afmetingen36 x 49 cm (h x b)
€ 350
Afmetingen42 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 899
Barend Hendrik ter Weeme - Amsterdamse impressionist - olieverf - "vangst van de dag" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!
Barend Hendrik ter Weeme (1880-1956) Nederlands Amsterdamse impressionist - olieverf - "vangst van de dag" - gesigneerd
Afmetingen42 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 60
Jan Punt - Het Seglis en de Boompoort te Alkmaar kopen? Bied vanaf 60!
Jan Punt (1711-1779) Nederlands Het Seglis en de Boompoort te Alkmaar
TechniekGravure
Afmetingen16 x 26 cm (h x b)
€ 60
Jan Rijlaarsdam - Groep mensen kopen? Bied vanaf 700!
Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Nederlands Groep mensen
Afmetingen72 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 700
Herbert van der Poll - Poezen kopen? Bied vanaf 70!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Poezen
TechniekPotlood
Afmetingen29 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Tijmen Moll - Zeegezicht. kopen? Bied vanaf 40!
Tijmen Moll (1890-1975) Nederlands Zeegezicht.
Afmetingen45 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Frans Everbag - Polderhuisje Amsterdam kopen? Bied vanaf 60!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Polderhuisje Amsterdam
TechniekEts
Afmetingen53 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Frans Everbag - Portret van Fransiscus Everbag kopen? Bied vanaf 190!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Portret van Fransiscus Everbag
Afmetingen27 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 190
Frans Everbag - Portret van Maria Christina Everbag. kopen? Bied vanaf 275!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Portret van Maria Christina Everbag.
Afmetingen43 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Frans Everbag - Brouwersgracht hoek Prinsengracht kopen? Bied vanaf 35!
Frans Everbag (1877-1947) Nederlands Brouwersgracht hoek Prinsengracht
TechniekEts
Afmetingen50 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Toon Pluymers - De stoelenmatter - Ets kopen? Bied vanaf 38!
Toon Pluymers (1910-1967) Nederlands De stoelenmatter - Ets
TechniekEts
Afmetingen42 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Bob Lokhorst - Etables kopen? Bied vanaf 100!
Bob Lokhorst (1900-1972) Nederlands Etables
TechniekAquarel
Afmetingen22 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in tijdschrift "VRIJ NEDERLAND" kopen? Bied vanaf 10!
Piet Mondriaan (1872-1944) Nederlands Piet Mondriaan in tijdschrift "VRIJ NEDERLAND"
TechniekTijdschrift
Afmetingen36 x 28 cm (h x b)
€ 10
Jos Rovers - Gouache op papier, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Jos Rovers (1893-1976) Nederlands Gouache op papier, Landschap - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen64.5 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Toon van de Muysenberg - Gouache, Doorkijk Kasteel Renswoude - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Toon van de Muysenberg (1901-1967) Nederlands Gouache, Doorkijk Kasteel Renswoude - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 120
8 biedingen
Jos Rovers - Gouache op papier, Stilleven bloemen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Jos Rovers (1893-1976) Nederlands Gouache op papier, Stilleven bloemen - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen90 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Piet Spijker - Houtskool op papier, Liggende hond - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Piet Spijker (1905-1972) Nederlands Houtskool op papier, Liggende hond - Ingelijst
TechniekHoutskool
Afmetingen31.5 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Cees van IJsseldijk - Groot olieverf op doek schilderij - gevarieerd stilleven - 1942 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 170!
Cees van IJsseldijk (1901-1977) Nederlands Groot olieverf op doek schilderij - gevarieerd stilleven - 1942 - gesigneerd
Afmetingen100 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 170
Ernst Leyden - Zonder titel kopen? Bied vanaf 69!
Ernst Leyden (1892-1969) Nederlands Frans Amerikaans Zonder titel
Afmetingen81 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 69
Nico Molenkamp - THEATERFIGUUR kopen? Bied vanaf 89!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands THEATERFIGUUR
Afmetingen115 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 89
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Jan Rijlaarsdam - Olieverf op doek, plein in de rosse buurt Amsterdam ( roodlicht) raam- Ingelijst kopen? Bied vanaf 950!
Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Nederlands Olieverf op doek, plein in de rosse buurt Amsterdam ( roodlicht) raam- Ingelijst
Afmetingen46 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 950
Theo Kurpershoek - park landschap kopen? Bied vanaf 50!
Theo Kurpershoek (1914-1998) Nederlands park landschap
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Valentine Hobson - Landschap / dorp Frankrijk kopen? Bied vanaf 200!
Valentine Hobson (1924-1987) Nederlands Landschap / dorp Frankrijk
Afmetingen46 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200