5. Pulchri Studio

Pulchri Studio

Opgericht in 1847

Pulchri Studio

Ad van Riel - Zonder titel (14/1) kopen? Bied vanaf 80!
Ad van Riel (1959) Nederlands Zonder titel (14/1)
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Harry van Kruiningen - Gilgamesj Epos - Het gevecht met de Hemelstier kopen? Bied vanaf 120!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Gilgamesj Epos - Het gevecht met de Hemelstier
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50.5 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 130
2 biedingen
Harry van Kruiningen - Gilgamesj Epos - De Schorpioen kopen? Bied vanaf 120!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Gilgamesj Epos - De Schorpioen
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 130
2 biedingen
Herman van der Jagt - De maaier - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Herman van der Jagt (1882-1970) Nederlands De maaier - Ets
TechniekEts
Afmetingen12 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Wim Beuning - De vlinder op de vaas - Litho kopen? Bied vanaf 36!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands De vlinder op de vaas - Litho
TechniekLitho
Afmetingen37 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 36
Johannes Christiaan Karel Klinkenberg - 19e eeuws landschap -olieverf- kopen? Bied vanaf 2500!
Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (1852-1924) Nederlands 19e eeuws landschap -olieverf-
Afmetingen38 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 2.500
Enno Brokke - Langs de Barendszee kopen? Bied vanaf 40!
Enno Brokke (1919-2007) Nederlands Langs de Barendszee
TechniekStift
Afmetingen61 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Wim Zwiers - Virgo Intacta II (de Maagd) - Kopergravure kopen? Bied vanaf 50!
Wim Zwiers (1922) Nederlands Virgo Intacta II (de Maagd) - Kopergravure
TechniekGravure
Afmetingen30 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Wim Beuning - Apen - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 42!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands Apen - Kleurenlitho
TechniekLitho
Afmetingen35 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 42
Fred van der Wal - Zeefdruk, luchtballon. kopen? Bied vanaf 35!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Zeefdruk, luchtballon.
Afmetingen29 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 35
Fon Klement - La Chaise Noire kopen? Bied vanaf 375!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands La Chaise Noire
Afmetingen105 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Fon Klement - ingelijste aquarel: Les jonquilles V - 1997 (Aanbieding, sterk afgeprijsd!!) kopen? Bied vanaf 295!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands ingelijste aquarel: Les jonquilles V - 1997 (Aanbieding, sterk afgeprijsd!!)
TechniekAquarel
Afmetingen65 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Hendrikus Roodenburg - Doodlopend straatje in Middelburg kopen? Bied vanaf 234!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Doodlopend straatje in Middelburg
TechniekAquarel
Afmetingen69 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 234
Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets kopen? Bied vanaf 48!
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 48
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Fred van der Wal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Zonder titel
Afmetingen100 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Simon Koene - Ets: Delphi - 1993 kopen? Bied vanaf 75!
Simon Koene (1946) Nederlands Ets: Delphi - 1993
TechniekEts
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Simon Koene - Ets: Wildlife - 1991 kopen? Bied vanaf 75!
Simon Koene (1946) Nederlands Ets: Wildlife - 1991
TechniekEts
Afmetingen45 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Fon Klement - Pastiane kopen? Bied vanaf 200!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Pastiane
Afmetingen78 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Hans Truijen - Zeefdruk: "Bloemen voor Gea" - 1995 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands Zeefdruk: "Bloemen voor Gea" - 1995
Afmetingen52.5 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Simon Koene - Ets: Athene - 1993 kopen? Bied vanaf 75!
Simon Koene (1946) Nederlands Ets: Athene - 1993
TechniekEts
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Simon Koene - Ets: African dream II - 1991 kopen? Bied vanaf 75!
Simon Koene (1946) Nederlands Ets: African dream II - 1991
TechniekEts
Afmetingen45 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Willem Jans Dijk - "Haventje van Laaxum" kopen? Bied vanaf 40!
Willem Jans Dijk (1881-1970) Nederlands "Haventje van Laaxum"
TechniekLitho
Afmetingen32.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Hans Truijen - Zeefdruk: "Touching paradise" - 1995 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands Zeefdruk: "Touching paradise" - 1995
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Joop Kropff - Boerderij in Zuid Holland kopen? Bied vanaf 75!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Boerderij in Zuid Holland
Afmetingen39 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
€ 75
Henk Voskuyl - Kastanjetak kopen? Bied vanaf 20!
Henk Voskuyl (1893-1980) Nederlands Kastanjetak
TechniekLitho
Afmetingen48.5 x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Ad van Riel - Snake kopen? Bied vanaf 75!
Ad van Riel (1959) Nederlands Snake
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Sierk Schroder - MAN MET PIJP kopen? Bied vanaf 69!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands MAN MET PIJP
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen45 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 69
Co Westerik - Ets: Thinking - 1965 kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ets: Thinking - 1965
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Herman Bogman (jr.) - Gevels aan het water kopen? Bied vanaf 110!
Herman Bogman (jr.) (1890-1975) Nederlands Gevels aan het water
TechniekAquarel
Afmetingen64 x 54 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 110
Kees van Bohemen - WOODSTOCK kopen? Bied vanaf 209!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands WOODSTOCK
Afmetingen82 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 209
Dirk Hidde Nijland - Op de Maas bij Rotterdam - Inkttekening kopen? Bied vanaf 75!
Dirk Hidde Nijland (1881-1955) Nederlands Op de Maas bij Rotterdam - Inkttekening
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen13 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Arja van den Berg - Gesigneerd ets kopen? Bied vanaf 10!
Arja van den Berg (1947) Nederlands Gesigneerd ets
TechniekEts
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Gerard Verdijk - zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75
Afmetingen51 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Fon Klement - Boardsnede: Interieur - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: Interieur - 1987
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Sees Vlag - Zeefdruk, DEN HAAG - Vijver Gemeentemuseum - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, DEN HAAG - Vijver Gemeentemuseum - Ingelijst
Afmetingen65.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Sees Vlag - Zeefdruk, Nieuw bouw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, Nieuw bouw - Ingelijst
Afmetingen81 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Sees Vlag - Zeefdruk, Haagsche fotografie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, Haagsche fotografie - Ingelijst
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Sees Vlag - Zeefdruk, MEXICO - MITLA - zuilenpaleis- Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zeefdruk, MEXICO - MITLA - zuilenpaleis- Ingelijst
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 40
1 bieding