5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Anton Heyboer - zonder titel kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands zonder titel
TechniekEts
Afmetingen74 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Afmetingen57 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Afmetingen47 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Corneille - CORNEILLE Gesigneerd met nummer 7 /200 kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch CORNEILLE Gesigneerd met nummer 7 /200
Afmetingen52 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 195
1 bieding
Marjan Smit - Prachtig ets in onbeschadigde zilverkleurige lijst (75,5 x 73,5) kopen? Bied vanaf 150!
Marjan Smit (1958) Nederlands Prachtig ets in onbeschadigde zilverkleurige lijst (75,5 x 73,5)
TechniekEts
Afmetingen75.5 x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Anton Heyboer - Geen titel kopen? Bied vanaf 400!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Geen titel
Afmetingen44 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Corneille - MAP PROMENADE - 4 ZEEFDRUKKEN 6 / 200 - ZELDZAAM !!² kopen? Bied vanaf 875!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch MAP PROMENADE - 4 ZEEFDRUKKEN 6 / 200 - ZELDZAAM !!²
Afmetingen40 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 875
Nicolaas Wijnberg - Groep Poppen kopen? Bied vanaf 350!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Groep Poppen
TechniekGouache
Afmetingen36 x 49 cm (h x b)
€ 350
Karel Appel - Zondag kopen? Bied vanaf 199!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Zondag
Afmetingen88 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Anton Heyboer - GROTE gemengde techniek (aquarel,pastel) "liefdespaar" - in orig. lijst kopen? Bied vanaf 260!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands GROTE gemengde techniek (aquarel,pastel) "liefdespaar" - in orig. lijst
Afmetingen110 x 135 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 260
Corneille - Kleurenlitho: Afiche: IMAGE DU PARADIS kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho: Afiche: IMAGE DU PARADIS
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 65
1 bieding
Jörg Remé - Grote karakteristieke kleuren Lithografie - 1981 - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Grote karakteristieke kleuren Lithografie - 1981 - potloodgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Guillaume Le Roy - # ABSTRACTE COMPOSITIE # large!, ca. 1975, nm kopen? Bied vanaf 495!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands # ABSTRACTE COMPOSITIE # large!, ca. 1975, nm
Afmetingen84 x 242 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Corneille - Zilveren broche met originele verpakking kopen? Bied vanaf 55!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zilveren broche met originele verpakking
Afmetingen2.7 x 3.6 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 55
Willem Minderman - Olieverf op doek: Stilleven met witte kan kopen? Bied vanaf 695!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Olieverf op doek: Stilleven met witte kan
Afmetingen96 x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 695
Piet Warffemius - Acryl op doek - 1988(groot werk, sterk afgeprijsd!) kopen? Bied vanaf 595!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Acryl op doek - 1988(groot werk, sterk afgeprijsd!)
Afmetingen114 x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Fon Klement - olieverf op doek: sacre de l'automne (ritueel van de herfst) kopen? Bied vanaf 899!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands olieverf op doek: sacre de l'automne (ritueel van de herfst)
Afmetingen87 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 899
Piet Warffemius - gemengde techniek op doek | Drieluik zonder titel | 1992 kopen? Bied vanaf 400!
Piet Warffemius (1956) Nederlands gemengde techniek op doek | Drieluik zonder titel | 1992
Afmetingen24 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Henk Vierveijzer - Acrylverf op paneel: Toeschouwers in blauw kopen? Bied vanaf 499!
Henk Vierveijzer (1950) Nederlands Acrylverf op paneel: Toeschouwers in blauw
Afmetingen103 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 499
Joost Minnigh - Ets Eigendrink 1/75 kopen? Bied vanaf 100!
Joost Minnigh (1942-2011) Nederlands Ets Eigendrink 1/75
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Hans Vredegoor - Beker van verlangen kopen? Bied vanaf 95!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Beker van verlangen
TechniekEts
Afmetingen70 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Peter Bes - Zeefdruk, titel, De ontmoeting kopen? Bied vanaf 40!
Peter Bes (1945) Nederlands Zeefdruk, titel, De ontmoeting
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Cole Morgan - Like father, like son kopen? Bied vanaf 190!
Cole Morgan (1950) Nederlands Amerikaans Like father, like son
Afmetingen93 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 190
Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Harrie Gerritz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands Zonder titel
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Anton Heyboer - Twee vrouwen met systeem kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Twee vrouwen met systeem
TechniekGouache
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
TechniekGouache
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Corneille - Kleurenzeefdruk GELDERLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GELDERLAND Handgesigneerd
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Kleurenzeefdruk DRENTHE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk DRENTHE Handgesigneerd
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Karel Appel - Maandag kopen? Bied vanaf 199!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Maandag
Afmetingen85 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199