Anton Voorzanger (1918-2011) Gouache, Frans landshap - Ingelijst
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 29.5 x 36.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 80