Karel Appel (1921-2006) litho EA, gesigneerd r.o. en '66
Techniek | Litho |
Afmetingen | 94 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 700