5. Cobra

Cobra

Opgericht in 1948 - opgeheven in 1951

CoBrA-kunst

CoBrA

Eugène Brands - litho: abstracte compositie - 1968 kopen? Bied vanaf 250!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands litho: abstracte compositie - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Eugène Brands - litho: vogel - 1968 kopen? Bied vanaf 250!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands litho: vogel - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Karel Appel - Kleurenlitho: L'apres midi d'un signe sur la plage de l'ecole kopen? Bied vanaf 1295!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho: L'apres midi d'un signe sur la plage de l'ecole
TechniekLitho
Afmetingen61.5 x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.295
Theo Wolvecamp - Ingelijste litho: Abstracte compositie - 1990 kopen? Bied vanaf 250!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Ingelijste litho: Abstracte compositie - 1990
TechniekLitho
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Constant - ets: zangles - 1982 kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: zangles - 1982
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Constant - litho: New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: New Babylon - 1963
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
TechniekLitho
Afmetingen60 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Simon Vinkenoog - 4 litho's +gesigneerd boek kopen? Bied vanaf 250!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands 4 litho's +gesigneerd boek
TechniekLitho
Afmetingen44 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekLitho
Afmetingen30 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979
TechniekLitho
Afmetingen49.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
TechniekLitho
Afmetingen38.5 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Constant - litho : labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho : labyrismen - 1968
TechniekLitho
Afmetingen35 x 47 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 299
Theo Wolvecamp - Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie - 1990 kopen? Bied vanaf 250!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie - 1990
Afmetingen63 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - Kleurenlitho. Affiche : IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho. Affiche : IMAGE DU PARADIS uit 1998
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Bengt Lindstrom - Jlfvgerfdgvl lkgverfölvg kopen? Bied vanaf 75!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Jlfvgerfdgvl lkgverfölvg
TechniekLitho
Afmetingen29 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Corneille - 1994 - Oiseaux et Serpents kopen? Bied vanaf 349!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1994 - Oiseaux et Serpents
Afmetingen33 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 349
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Serge Vandercam - Vrije compositie - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 255!
Serge Vandercam (1924-2005) Belgisch Deens Vrije compositie - Handgesigneerd !!!
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 255
Hugo Claus - Cobra-compositie kopen? Bied vanaf 95!
Hugo Claus (1929-2008) Belgisch Cobra-compositie
Afmetingen47 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Corneille - Kleurenlitho SOUS LES PALMIERS Handgesign. uit 1981 kopen? Bied vanaf 365!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho SOUS LES PALMIERS Handgesign. uit 1981
TechniekLitho
Afmetingen50 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 365
Simon Vinkenoog - Krijttekening: Eucradements - 1993 kopen? Bied vanaf 150!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands Krijttekening: Eucradements - 1993
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen44 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Pol Bury - 2 volledige edities van DLM - Maeght Gallery - Nummers 191 en 228 kopen? Bied vanaf 55!
Pol Bury (1922-2005) Belgisch Frans 2 volledige edities van DLM - Maeght Gallery - Nummers 191 en 228
TechniekSoftcover
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Corneille - Auvers sur Oise – L’église de Van Gogh kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Auvers sur Oise – L’église de Van Gogh
TechniekLitho
Afmetingen47.5 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Corneille - Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Keramiek schaal kopen? Bied vanaf 59!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Keramiek schaal
Afmetingen5 x 24 x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 59
Serge Vandercam - Vrije compositie - Mooi Formaat - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 675!
Serge Vandercam (1924-2005) Belgisch Deens Vrije compositie - Mooi Formaat - Handgesigneerd !!!
Afmetingen64 x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 675
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Deux oiseau et une femme kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Deux oiseau et une femme
Afmetingen54 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 235