Hergé (ps.) (1907-1983) Integrale tekening Kuifje en de Blauwe Lotus 1978
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 57 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 250