Willem van Konijnenburg (1868-1943) Ruiter. Steigerend paard. Groot!
Techniek | Litho |
Afmetingen | 59 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 99