Jaap de Ruig (1909-1992) schilderles in het atelier
Afmetingen | 70 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 275