Leo Poelmeijer (1934) Cityscape
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 40
De Zaanse Grafici bestaat uit een groep Zaanse kunstenaars, vereenigd naar idee van Gerrit de Jong. Een voorloper van de groep, de Zaende, hield door onderlinge verdeeldheid maar enkele jaren stand. De Zaanse Grafici is een eclectische groep, de leden delen geen gemeenschappelijke kenmerken, daarentegen toont iedere kunstenaar zijn eigen persoonlijke signatuur.
Techniek | C-Print |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 22 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 36 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 70 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 6 x 9 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 42 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 19 x 16 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |