3. Informatie
  5. Item kopen

Kunst kopen

Breng een bod uit op uw favoriete item

Naar het aanbod
Veilig & betrouwbaarScherpe prijzen3 weken garantie

Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!

Online kunst kopen in 3 stappen

Stap 1: Vind uw favoriete kunstwerk

Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.

Stap 2: Breng een bod uit

Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!

Stap 3: Afhandeling van uw aankoop

U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!

Maak een account aan

Populaire items

Jan Schoonhoven - 2 tentoonstellingscatalogussen + boek Fontana kopen? Bied vanaf 55!
Kunstboeken

Jan Schoonhoven - 2 tentoonstellingscatalogussen + boek Fontana

€ 55
Astrid Engels - Olieverf op doek, ingelijst kopen? Bied vanaf 199!

Astrid Engels - Olieverf op doek, ingelijst

€ 199
Hans Innemee - Gemengde techniek op hout: Rhythm of nature - 1996 kopen? Bied vanaf 599!

Hans Innemee - Gemengde techniek op hout: Rhythm of nature - 1996

€ 599
Evert Dijkstra - Olieverf op paneel: Stilleven met karaf, fles, fruit en eieren kopen? Bied vanaf 895!

Evert Dijkstra - Olieverf op paneel: Stilleven met karaf, fles, fruit en eieren

€ 895
Jean Pierre Vielfaure - Litho: Opéra Civilisation - 1968 kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Jean Pierre Vielfaure - Litho: Opéra Civilisation - 1968

€ 50
Theo Wolvecamp - Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie - 1990 kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Wolvecamp - Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie - 1990

€ 225
Evert Dijkstra - Olieverf op paneel: Stilleven met parfumflesjes op tafel kopen? Bied vanaf 895!

Evert Dijkstra - Olieverf op paneel: Stilleven met parfumflesjes op tafel

€ 895
Herman Gordijn - Ets: Knikkeren - 1963 kopen? Bied vanaf 295!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Gordijn - Ets: Knikkeren - 1963

€ 295
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 475!
Grafiek (handgesigneerd)

Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd)

€ 475
Bengt Lindstrom - Litho: Gul Gubbe Grön av avund - 1970 kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Bengt Lindstrom - Litho: Gul Gubbe Grön av avund - 1970

€ 250
Karel Appel - Kleurenlitho: L'apres midi d'un signe sur la plage de l'ecole kopen? Bied vanaf 1295!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Kleurenlitho: L'apres midi d'un signe sur la plage de l'ecole

€ 1.295
Constant - litho : labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 399!
Prenten & Uitgaves

Constant - litho : labyrismen - 1968

€ 399
Corneille - Litho: Ollintonatiuh - 1973 kopen? Bied vanaf 375!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Litho: Ollintonatiuh - 1973

€ 375
Bram van Velde - Litho: Compositie kopen? Bied vanaf 375!
Grafiek (handgesigneerd)

Bram van Velde - Litho: Compositie

€ 375
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Rooskens - litho: compositie met vogels - 1976

€ 395
Karel Appel - Kleurenzeefdruk de tovenaar handgesigneerd uit 1977 (in nieuwstaat!) kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Kleurenzeefdruk de tovenaar handgesigneerd uit 1977 (in nieuwstaat!)

€ 250
Theo Wolvecamp - Ingelijste litho: Abstracte compositie - 1990 kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Wolvecamp - Ingelijste litho: Abstracte compositie - 1990

€ 250
Anton Pieck - Ingelijste ets: "straatje Salzburg" - 1919 kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Pieck - Ingelijste ets: "straatje Salzburg" - 1919

€ 275
Ciano Siewert - Aquarel - 1976 kopen? Bied vanaf 100!
Tekening / Aquarel

Ciano Siewert - Aquarel - 1976

€ 100
Huib de Ru - Ingelijste potlood tekening: Naakte dame kopen? Bied vanaf 100!
Tekening / Aquarel

Huib de Ru - Ingelijste potlood tekening: Naakte dame

€ 100
Aart van Dobbenburgh - Litho: Duindoorn - 1937 kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Aart van Dobbenburgh - Litho: Duindoorn - 1937

€ 60
Henk van Vessem - Olieverf op doek: verliefd op elkanders gelijkenis I - 2000 (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 595!

Henk van Vessem - Olieverf op doek: verliefd op elkanders gelijkenis I - 2000 (zeer groot!)

€ 595
Jan G. Elburg - materieschilderij - 1965 kopen? Bied vanaf 1495!

Jan G. Elburg - materieschilderij - 1965

€ 1.495
Hans Innemee - Gemengde techniek: The beauty of emptiness - 2001 (groot, sterk afgeprijsd!) kopen? Bied vanaf 2250!

Hans Innemee - Gemengde techniek: The beauty of emptiness - 2001 (groot, sterk afgeprijsd!)

€ 2.250
Hans Abbing - zeer grote krijttekening - 1995 kopen? Bied vanaf 200!
Tekening / Aquarel

Hans Abbing - zeer grote krijttekening - 1995

€ 200
Casper Faassen - schilderij: Abito Bianco 1 - 2012 kopen? Bied vanaf 1999!

Casper Faassen - schilderij: Abito Bianco 1 - 2012

€ 1.999
Rik van Iersel - Olieverf op doek - 1996(Groot werk!) kopen? Bied vanaf 450!

Rik van Iersel - Olieverf op doek - 1996(Groot werk!)

€ 450
Rik van Iersel - Olieverf op doek - 1996(Groot werk!) kopen? Bied vanaf 595!

€ 595
Guillaume Le Roy - Houtsnede: Abstracte compositie(Groot werk!) kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

Guillaume Le Roy - Houtsnede: Abstracte compositie(Groot werk!)

€ 175
Frits van der Zander - Olieverf op doek: landschap - 1990(zeer groot) kopen? Bied vanaf 699!

Frits van der Zander - Olieverf op doek: landschap - 1990(zeer groot)

€ 699
Jef Diederen - Olieverf op doek: Provence III - 1984 (heeft in museum Jan gehangen!) + boek kopen? Bied vanaf 2500!

Jef Diederen - Olieverf op doek: Provence III - 1984 (heeft in museum Jan gehangen!) + boek

€ 2.500
Lei Molin - Jaren 60 - pasteus expressionistisch olieverf - Paarden II - gesigneerd - GROOT kopen? Bied vanaf 380!

Lei Molin - Jaren 60 - pasteus expressionistisch olieverf - Paarden II - gesigneerd - GROOT

€ 380
Peter Wilhelm Millenaar - Stilleven kersen in koperen bak kopen? Bied vanaf 75!

Peter Wilhelm Millenaar - Stilleven kersen in koperen bak

€ 75
Herman Muys - Keramiek, Container kopen? Bied vanaf 500!
Beeld / Object

Herman Muys - Keramiek, Container

€ 500
Linda Verkaaik - Koperen beeld op stenen voet, The Wave kopen? Bied vanaf 100!
Beeld / Object

Linda Verkaaik - Koperen beeld op stenen voet, The Wave

€ 100
Andrej Jakab - Object van glas, Nautilus kopen? Bied vanaf 500!
Beeld / Object

Andrej Jakab - Object van glas, Nautilus

€ 500
Gerard Prent - Pasteus geschilderd olieverfschilderij op doek uit de 'tuin' serie kopen? Bied vanaf 800!

€ 800
Mr. Strange - De neushoorn van Salvador kopen? Bied vanaf 250!

Mr. Strange - De neushoorn van Salvador

€ 250
Ruud Verkerk - Straatmuzikante kopen? Bied vanaf 2500!

Ruud Verkerk - Straatmuzikante

€ 2.500
Peter Hoogerwerf - danseres kopen? Bied vanaf 800!
Beeld / Object

Peter Hoogerwerf - danseres

€ 800
Karel Appel - 'Shaman' mooi gelijst kopen? Bied vanaf 995!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - 'Shaman' mooi gelijst

€ 995
Joop Stoop - De krachtige vrouw kopen? Bied vanaf 40!

Joop Stoop - De krachtige vrouw

€ 40
Fred Sieger - Vis met appel kopen? Bied vanaf 150!

Fred Sieger - Vis met appel

€ 150
Armando - Fahne kopen? Bied vanaf 1000!
Tekening / Aquarel

Armando - Fahne

€ 1.000
Jan Kelderman - De Lage Vuursche kopen? Bied vanaf 29!

Jan Kelderman - De Lage Vuursche

€ 29
Jan Kelderman - Parijs stadsgezicht kopen? Bied vanaf 65!

Jan Kelderman - Parijs stadsgezicht

€ 65
Peter Klashorst - Zeefdruk - Yellow Princess - 125 ex kopen? Bied vanaf 85!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter Klashorst - Zeefdruk - Yellow Princess - 125 ex

€ 85
Gena - Colorful Flowers kopen? Bied vanaf 350!

Gena - Colorful Flowers

€ 350
Gregory Crewdson - Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat kopen? Bied vanaf 1300!
Fotografie

Gregory Crewdson - Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat

€ 1.300
Walasse Ting - Walasse Ting “2 Papegaaien” kopen? Bied vanaf 119!
Grafiek (handgesigneerd)

Walasse Ting - Walasse Ting “2 Papegaaien”

€ 119

Zelf online kunst verkopen?

Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!

Meer lezen over kunst verkopen