Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!
Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.
Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!
U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!
Jan Schoonhoven - 2 tentoonstellingscatalogussen + boek Fontana
Astrid Engels - Olieverf op doek, ingelijst
Hans Innemee - Gemengde techniek op hout: Rhythm of nature - 1996
Evert Dijkstra - Olieverf op paneel: Stilleven met karaf, fles, fruit en eieren
Jean Pierre Vielfaure - Litho: Opéra Civilisation - 1968
Theo Wolvecamp - Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie - 1990
Evert Dijkstra - Olieverf op paneel: Stilleven met parfumflesjes op tafel
Herman Gordijn - Ets: Knikkeren - 1963
Jeanne Bieruma Oosting - 12 etsen in boek "fabels van la fontaine" (gesigneerd)
Bengt Lindstrom - Litho: Gul Gubbe Grön av avund - 1970
Karel Appel - Kleurenlitho: L'apres midi d'un signe sur la plage de l'ecole
Constant - litho : labyrismen - 1968
Corneille - Litho: Ollintonatiuh - 1973
Bram van Velde - Litho: Compositie
Anton Rooskens - litho: compositie met vogels - 1976
Karel Appel - Kleurenzeefdruk de tovenaar handgesigneerd uit 1977 (in nieuwstaat!)
Theo Wolvecamp - Ingelijste litho: Abstracte compositie - 1990
Anton Pieck - Ingelijste ets: "straatje Salzburg" - 1919
Ciano Siewert - Aquarel - 1976
Huib de Ru - Ingelijste potlood tekening: Naakte dame
Aart van Dobbenburgh - Litho: Duindoorn - 1937
Henk van Vessem - Olieverf op doek: verliefd op elkanders gelijkenis I - 2000 (zeer groot!)
Jan G. Elburg - materieschilderij - 1965
Hans Innemee - Gemengde techniek: The beauty of emptiness - 2001 (groot, sterk afgeprijsd!)
Hans Abbing - zeer grote krijttekening - 1995
Casper Faassen - schilderij: Abito Bianco 1 - 2012
Rik van Iersel - Olieverf op doek - 1996(Groot werk!)
Guillaume Le Roy - Houtsnede: Abstracte compositie(Groot werk!)
Frits van der Zander - Olieverf op doek: landschap - 1990(zeer groot)
Jef Diederen - Olieverf op doek: Provence III - 1984 (heeft in museum Jan gehangen!) + boek
Lei Molin - Jaren 60 - pasteus expressionistisch olieverf - Paarden II - gesigneerd - GROOT
Peter Wilhelm Millenaar - Stilleven kersen in koperen bak
Herman Muys - Keramiek, Container
Linda Verkaaik - Koperen beeld op stenen voet, The Wave
Andrej Jakab - Object van glas, Nautilus
Mr. Strange - De neushoorn van Salvador
Ruud Verkerk - Straatmuzikante
Karel Appel - 'Shaman' mooi gelijst
Joop Stoop - De krachtige vrouw
Jan Kelderman - De Lage Vuursche
Jan Kelderman - Parijs stadsgezicht
Peter Klashorst - Zeefdruk - Yellow Princess - 125 ex
Gregory Crewdson - Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat
Walasse Ting - Walasse Ting “2 Papegaaien”
Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!