Kunstveiling is hét online veilingplatform in dat zich richt op de online koop en verkoop van klassieke én moderne en hedendaagse kunst, design en sieraden. Als lid van Kunstveiling kunt u zelf eenvoudig items aanbieden in de veiling. Hoe dat werkt, ziet en leest u hieronder!
Via de knop ‘item verkopen’ rechtsboven op de pagina opent u het formulier. Kies een categorie (Kunst, Design & Glas/Keramiek, Sieraden of Vinyl), het type (de techniek) en een kunstenaar. Komt de kunstenaar niet in onze database voor, maar gaat het wel om een erkende kunstenaar? Dan kunt u via het formulier een verzoek indienen om de kunstenaar alsnog toe te voegen.
Vul zo veel mogelijk kenmerken van het item in, zoals de techniek, afmetingen en de conditie. Heeft u informatie over de herkomst? Neem dat dan ook op. Wees zo volledig mogelijk in uw omschrijving van het item; meer informatie vergroot de kans op een succesvolle veiling! Voeg duidelijke en aantrekkelijke foto’s toe. Bekijk voor tips bij het plaatsen van items de pagina met veilingtips.
Geef een reëel openingsbod op en houd er rekening mee dat op Kunstveiling veilingprijzen worden gehanteerd (veilingprijzen liggen gemiddeld rond 20 procent van de oorspronkelijke galeriewaarde). Wilt u advies over de waarde van het kunstwerk? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan.
Geef aan waar het item zich bevindt en of het item kan worden verzonden, en/of wellicht door de winnende bieder bij u kan worden opgehaald. Meer over verzending/bezorging kunt u lezen in de veilingregels.
Bepaal tot slot de duur van de veiling door het tijdvak van uw voorkeur te selecteren. Een item staat altijd minimaal 4 dagen, en maximaal 2 weken actief in de veiling. Na het starten van de veiling is het item is direct zichtbaar in het aanbod. Eventueel kunt u het item ook eerst in uw voorraad opslaan en op een later moment activeren. Alle door u geplaatste items zijn terug te vinden via uw persoonlijke Mijn Kunstveiling -pagina.
Is er tijdens de looptijd van de veiling op uw item geboden, dan is het item verkocht en ontvangt u direct na afloop van de veiling een e-mail van Kunstveiling met daarin de gegevens van de winnende bieder. Neem binnen 3 dagen na de verkoop contact op, zodat u onderling afspraken kunt maken over de verdere afhandeling. De koper dient het totaalbedrag zoals vermeld in de e-mail (de hamerprijs vermeerderd met 15 procent veilingkosten Inclusief BTW) plus eventueel verzend- of bezorgkosten binnen 7 dagen na aankoop aan u te betalen. Heeft u vragen over de afhandeling van de verkoop van uw kunstwerk? Neem dan contact met ons op.
Bij een succesvolle verkoop via Kunstveiling betaalt u als verkoper geen commissiekosten. Wel ontvangt u in de opvolgende maand een digitale factuur opgebouwd uit het bedrag aan veilingkosten dat de koper reeds aan u heeft overgemaakt (15% van de hamerprijs incl. BTW), plus € 7,50 administratiekosten per verkocht item.
Jef Diederen - Grote 1966 Lithografie op papier - + museum van Bommelboek - potloodgesigneerd
Miriam Slaats - Alle kennis komt voort uit onze zintuigen - Ingelijst
Willem Visser - Avondstemming in het dal
Irénée Rochard - 3 vogels op een tak
Dick Bruna - LIMITED EDITION - Loopauto Nijntje 60 jaar
Pierre Alechinsky - Abstracte litho, mooi gelijst
Zao Wou-Ki - Misty Mountains. Laatste aanbieding aan bodemprijs.
Lenneke Saraber - 3 linosnedes
Karel Appel - A beast drawn man D. Laatste aanbieding aan bodemprijs.
Eugène Brands - zeldzame gouache, vroeg werk, ' Stad met zeven manen'
Les Deux Garçons - Bronzen beeld - 'Oorvoet'
Jan Steen - Pointe Terre ( wijzend naar de grond)
Eric Claus - Kijken-Denken-Doen
Anton Rooskens - litho; compositie - 1967
Jacques Mels - Ingelijste aquarel: Besneeuwd landschap
Harry van Kruiningen - Olieverf op doek: De vleermuisvrouwen - 1988 (mooie lijst, sterk afgeprijsd!)
Eugène Brands - Ingelijste gouache - 1984(Nieuwe lijst!)
Eugène Brands - Litho: Abstracte compositie - 1968 (nieuwstaat!)
Ton Schulten - Zeefdruk: Hezebergweg- 1997
Corneille - ingelijste litho: Le Bel Éte (groot!) = 1994
Corneille - Kleurenlitho: "Jeux d'Enfants - 1988
Klaas Gubbels - houtdruk:tuit koffiekan - 2016
Charles Donker - Ets: Gele morgenster
Richard Smeets - Ingelijste zeefdruk - 1998
Fons Brasser - Foto op aluminium: Braun - 2001
Paul Blanca - grote C print: Commitment Giulia, from the 'Kristal' series, 2008
Jeff Koons - Ingelijste handgesigneerde foto: Michael Jackson en Bubbles - 2012
Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24 werken van diverse kunstenaars waaronder R Dijkstra.
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Cool Hand Luke" (mooie lijst!)
Charles Donker - Ets: Houtsnip vier essen
Kees van Dongen - Map met 8 litho's: Éloge de van Dongen - 1957 (oplage slechts 200 stuks!)
Jeroen Henneman - Ingelijste litho: "Dag en nacht" - 1979
Gerard 't Hart - Collage incl gesigneerd boek: The paper paintings of Gerard 't Hart - 1992
Lucebert - gemengde techniek op board: "La Mama" - 1977
Jan Miechels - boeket (uniek werk) + boek Het andere kijken van Koos Tuitjer
Pierre Alechinsky - Astrologie Poétique
Theo Niermeijer - PRINTEMPS A PLOMION
Barend van Hoek - MRS PREY WANTS TO SERVE AND OBEY.
Bob Immink - "Botters" (zie etiket achterzijde) op het IJsselmeer
Wessel Couzijn - Gepatineerd bronzen beeld: ruiter te paard