Rob Scholte - Zeefdruk: Polkadot - 1993
Willem Witsen - Ets/aquatint: 'Turfschepen in de Oude Schans' - 1904
Nico Vrielink - complete portfolio met 3 zeefdrukken: Confrontation with Gaugain
Robert Zandvliet - Litho: Abstracte compositie - 2005 (afgeprijsd!)
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Softcover |
Onderwerp | Beeldende Kunst |
Afmetingen | 28 x 28 cm (h x b) |
Pagina's | 96 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
goede gebruikte staat. Omslag heeft wat slijtschade. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.