Jeroen Henneman - Het atelier in de Vossiusstraat, litho
Jan Montyn - Mu Tei, aquatint ets (kleine oplage)
Fernand Leger - Abstracte compositie, originele dubbelpagina litho (1958)
Jef Diederen - Hemel bij nacht, houtsnede
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 36.2 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||