Bobo - Animal mask - BOBO, BWA - Burkina Faso'
Hen Euverman - poserend naakt,
Jan Altink - Huis in een landschap - waarschijnlijk Savoye - Frankrijk
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Monotype |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
In de wit marge naast de druk zitten kreuken in het papier. Verder goed. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||