Antonio Saura - Vier maskers bij zelfportretten van Antonio Saura

Antonio Saura - Vier maskers bij zelfportretten van Antonio Saura kopen? Bied vanaf 500!
Antonio Saura - Vier maskers bij zelfportretten van Antonio Saura kopen? Bied vanaf 500!Antonio Saura - Vier maskers bij zelfportretten van Antonio Saura kopen? Bied vanaf 500!Antonio Saura - Vier maskers bij zelfportretten van Antonio Saura kopen? Bied vanaf 500!Antonio Saura - Vier maskers bij zelfportretten van Antonio Saura kopen? Bied vanaf 500!Antonio Saura - Vier maskers bij zelfportretten van Antonio Saura kopen? Bied vanaf 500!Antonio Saura - Vier maskers bij zelfportretten van Antonio Saura kopen? Bied vanaf 500!Antonio Saura - Vier maskers bij zelfportretten van Antonio Saura kopen? Bied vanaf 500!Antonio Saura - Vier maskers bij zelfportretten van Antonio Saura kopen? Bied vanaf 500!Antonio Saura - Vier maskers bij zelfportretten van Antonio Saura kopen? Bied vanaf 500!Antonio Saura - Vier maskers bij zelfportretten van Antonio Saura kopen? Bied vanaf 500!Antonio Saura - Vier maskers bij zelfportretten van Antonio Saura kopen? Bied vanaf 500!Antonio Saura - Vier maskers bij zelfportretten van Antonio Saura kopen? Bied vanaf 500!
  • Antonio Saura (1930-1998)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen67.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage80
Litho's komen samen met vier gedichten van Lucebert op hetzelfde formaat. Tweetalige weergave Nederlands en Spaans, vertaling dr. F. Carrasquer. Uitgave Galerie Nouvelles Images, Den Haag, april 1981. Oplage 80 genummerde en gesigneerde exemplaren, dit is nr. 34. Elke litho is afzonderlijk gesigneerd met potlood. De bladen zijn opgenomen in Saura l'oevre, Catalogue Raisonee, Patrick Cramer Editeur, blz. 385 en blz. 386, 387, 388 en 389, getiteld "Quatro Mascaras". Bladformaat: 67 cm bij 48,5 cm, beeldformaat: 59,5 cm bij 42 cm. Afmetingen map: H67 x b50cm.

De litho's zijn in zeer goede conditie. Het papier van een van de schutbladen is verweerd. Twee tekstpagina's vertonen aan de achterzijde lichte sporen van verwering. Het omslag is licht beschadigd door tape.