Te koop: groot werk uit privé collectie:
Abito bianco I( Casper Faassen) 1 van een prachtige serie werken van de Leidse kunstenaar Casper Faassen. Casper Faassen heeft de stukken in een gespecialiseerd atelier in India vervaardigd waar hij op unieke wijze gebruik heeft gemaakt van de daar voorhanden zijnde natuurlijke materialen, kleurpigmenten en nieuwe technieken. De basis voor de werken vormt dik 1000(!) grams ter plaatse handgeschept kartonpapier in dit geval verlijmd op oude canvas waterzakken. Het stuk is vervolgens door de kunstenaar met lokaal uitgegraven klei-soorten en gemengde materialen en technieken bewerkt en opgebouwd. Casper Faassen heeft weer een subtiel maar toch krachtig spanningsveld weten te creeren tussen figuratie en materie.
Kunstenaar: Casper Faassen
Titel: Abito Bianco 1
Jaar: 2012
Nummer: 1/1
Gesigneerd: Handgesigneerd
Afmetingen: H179 x 113 cm
Ingelijst: Ja, met constructie op achterzijde door professionele lijstenmaker gemaakt (geen glaswerk). Het werk kan zo worden opgehangen.
Volgrecht: Voor dit item wordt de wettelijk verplichte 4% Volgrecht-vergoeding berekend over de gehele verkoopprijs, bij een opbrengst van 3.000 euro of meer, te betalen door de koper. Kiewit kunst zal zorg dragen voor de financiële afwikkeling van de Volgrecht-vergoeding volgens de vastgelegde bepalingen.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met een kleine kunst koerier(Swift) naar België(165 euro)en Nederland(103,19 euro)