Corneille - Kleurenzeefdruk--- NOORD HOLLAND Handgesigneerd
Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Hardcover |
Onderwerp | Beeldende Kunst |
Afmetingen | 23.5 x 30 cm (h x b) |
Pagina's | 480 pagina´s !!! |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
In zeer goede staat Nieuw En in de originele verpakking | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter