Cor van der Woerd - Prachtige ets van de Heuvel in Tilburg - rond 1930/40

Cor van der Woerd - Prachtige ets van de Heuvel in Tilburg - rond 1930/40 kopen? Bied vanaf 35!
Cor van der Woerd - Prachtige ets van de Heuvel in Tilburg - rond 1930/40 kopen? Bied vanaf 35!Cor van der Woerd - Prachtige ets van de Heuvel in Tilburg - rond 1930/40 kopen? Bied vanaf 35!Cor van der Woerd - Prachtige ets van de Heuvel in Tilburg - rond 1930/40 kopen? Bied vanaf 35!Cor van der Woerd - Prachtige ets van de Heuvel in Tilburg - rond 1930/40 kopen? Bied vanaf 35!Cor van der Woerd - Prachtige ets van de Heuvel in Tilburg - rond 1930/40 kopen? Bied vanaf 35!
  • Cor van der Woerd (1901-1994)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 x 42 cm (h x b)
Incl. lijst56 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schitterende heel oude ets van hoe vroeger de Heuvel in het centrum van Tilburg was.

Met de bekende Lindeboom en de Heuvelse kerk.

Zit in een houten lijst.
Is gekocht bij een kunsthandel.

Gezien de leeftijd wat ouderdomsvlekjes.
Maar in keurige staat.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 34,00
Naar Duitsland € 34,00
Europese Unie € 34,00

Cor van der Woerd (1901-1994)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  tien
171 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
61 cm
56 cm
42 cm
37 cm