Christo - Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA 1958-1991 in Barcelona
Corneille - Kleurenzeefdruk--- NOORD HOLLAND Handgesigneerd
Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 2000 |
Techniek | Verbronsd |
Afmetingen | 12 x 15 x 2 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.